John Deere срещу CASE IH

• K
    колеги изтъкнете моля предимства и недостатъци на двата модела става въпрос за трактори втора употреба около 100кс.По принцип съм фен на джонитата но цените на кейсс пък са много примамливи
  • R
    Благодаря за саита
  • Ето го и сайта http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1964
  • На този сайт има много каталози на трактори комбайни и леки коли регистрираш се и теглиш мисля че може три каталога на ден Успех
  • Здравейте.Аз съм твърда за Джон Диър. Имам едни познати, които на един джони 6810 му бяха навъртяли за 8 години 24 000 моточаса, като на 14 000 му бяха правили ремонт.Гледаха основно с него 10 000 декара.Сцепиха го от работа.Като го изкарат на полето за оране, го пребираха чак когато падне сняг.
  • B
    zdr kachakov john deere e dobra ma6inka moje da pomogna s ne6to
  • K
    гого аз пак ще си карам ЮМЗто,колеги днес огледах 2 Диъра 6400 но не ми хванаха окото единия беше в акция оране и определено ме изкефиха ,кейсовете наистина имат сериозни пропуски откъм сервиз и резервни части така ,че везните наклониха към джонитата сега остава да намеря един читав 6400, благодяря за съветите
  • Качаков ,карай си ЮМЗто щот с тез машини боли много глава,и се искат дълбоки джобове!
  • От къде може да се смъкне ръководство по експлоатация и ремонт за всякакъв вид селскостопанска техника за да не плащаме на сервизите за настройки експлоатация и ремонт на машините си някои ако знае сайт торент моля да го даде тук във форума предварително благодаря. Ето ас давам първият саит за руските машинки http://www.pasker.ru/auto_cat/?atype=3 http://rus-teh.narod.ru/cat.html
  • Здравейте момчета,и двата трактора са страхотни машини,американски модели,е некои се правят и в Европа,но по принцип са смятани за едни от най добрите трактори,след FENDT разбира се!Проблема обаче е другаде,ако все още се намират майстори и сервизи за John Deere,о това не може да се каже и за Case!Rimex са сервиз за Case,но там положението е страшно,сблъсквал съм се не еднократно,така че ако ще избирате между двете марки, то помислете за сервиза във вашате област!
  • B
    i as s1m za john deera ma seki si ima negovi predpo4itaniq
  • S
    Аз съм за john deere един колега приятел фермер в Германия имаше 110кс. джони отрепаха го от каране 12000 мото часа без сериозен ремонт.А кеиса сега си е едно кам едно с ну холанда не ми вдахват много доверие.
  • K
    Борка аз имам техника на джон диар и съм много доволен ако имаш нещо на пред вид дай кординати на лс , а към колегата с моделите не съм се ориентирал към конкретен модел преоритет са конете от90-120 пък и не знам към какъв тип скоростна кутия да се насоча
  • B
    kolega za cesa neznam ni6to no john deere sie dobra ma6ina oko t1rsi6 ne6to moje da te oredim
  • D
    Какъв търсиш,втора употреба или нов?При нас имаме100кс CASE 95.Без проблем са.
  • K
    Данчев не съм фен на кейса фен съм на джонитата но кейсовете са с по актрактивни цени от джонитата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0