Коч и близаци агнета

• V
    здр колеги овцевъди въпроса ми е следния как може да се разбере че от даден коч ще се получават близнаци агнета има ли някакъв орентир по този въпрос и какъв е той предварително благодаря
  • Сори брат не знам за кози но ще поразпитам и ако разбера нещо непремено ще ти пиша
  • M
    Колега, много се шегуват за пипера, но ако ми имаш доверие пробвай и ще видиш. Няма да казвам от къде го знам, но е изпитано.
  • S
    DANGOFF spodeli metodi kak da se razonqt kozi izkustveno da re4em v kraq na avgust no vsi4kite kakvo im se bie [:dance:]
  • to i babata iska vsjka no6t ,no:za bliznaci se raboti po grafik.
  • За да се размърлят овцете има най различни методи,според в това кога искаш да се размърлят-дали в обичайния период или по всяко време
  • S
    xumano ne xumano vajnoto e da se pulni ko6arata
  • дали е хуманно,всяка нощ [end] ами ако се пристрасти??????
  • Викторе, веднага почвай с масажа! Прави го всяка вечер между 2 и 3 часа през ноща! Така като го разсъниш коча, той не може да заспи и подхваща овцете наред!
  • Kolega kak to4no i kolko vreme trabva da prodalji masaja?Ko4a ste go puskam pri ovcete prez mesec Avgus,taka 4e ot koga trybva da zapo4na s masajite? [end]
  • ми пипера за какво може да се слага бе докторче ,за вкус пък и кочовете на мецената си падат по пикантната кухня та затова им готви с пикантна пипер и задължително по една чаша червено вино преди лягане , това е тайната на мецената [banan-kufee] [banan-kufee] [banan-kufee]
  • Всичко ми е ясно само ЛЮТИЯ ЧЕРВЕН ПИПЕР не разбрах за какво е както е писано по-горе ?
  • Разгонването можеш да го получиш със камък сол, като се правят диети .Аз на мойте я слагам за по 2, 3 дена и я махам за около седмица - после пак същото ! Успех с плодовитостта на животните на младежа , но според мен най-важно е доброто гледане на животните , а не от порадата , и хормоните и не знам си какво още !!!!
  • C
    pitai razbira4a
  • a za razgonvane nqkoi moje li da kaje kakvo se bie
  • Никой от вас ли не е чувал за витамин "Е". Продава се свободно в аптеките и действа както на овцете, така и на овните. Повишаването на плодовитостта е доказана научно. Пък който не вярва на науката нека си им прави масаж на оная работа на кочовете. Както прави Виктор.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

164 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

177 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

126 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0