Внос на техника от чужбина

• B
    Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, шипка и т.н. От фермер я купувам, физическо лице. Освен договор за покупко-продажба, човека друг документ , например фактура, не може да ми даде. Някой знае ли, кави документи ще са ми необходими , за да я докарам до България, без да ме тормозят по митниците и пътищата . Подчертавам , че става дума за прикачен инвентар, тъй като машината няма собствен двигател и се дърпа от трактор. Ще съм благодарен за всяка информация по темата.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Подходящ плуг за ЮМЗ 6КМ

Здравейте. Моля да ме посъветвате дали плуг 3x30 e подходящ за трактор ЮМЗ 6КМ. Досега сме...

38 0

Смяна на двигател

Здравейте.Преди много време си купих китайска мотофреза с мощност 7 кс.В процеса на работа...

33 0

Проблем с Косачка

Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов дв...

27 0

Gardenia или Ruris

Здравейте, колеги! Предстои ми да купувам фреза, но се колебая между две марки - Gardenia...

46 0

Мотофреза Raider или Gardenia

Здравейте, Мисля да купя мотофреза за дворчето на село, но нямам идея кои са добри и кои...

166 0