S

Купувам Бабини зъби

КУПУВАМ Бабини зъби в неограничено количество.

141 0
A

Информация относно провеждането на Семинар в Свищов

Здравейте,колеги.Чух ,че ще има семинар на 2 февруари в Свищов.Някой знае ли къде точно ще...

953 0
B

Съзадаване на насаждение от салвия или бял равнец

Здравейте разполагам към момента с 20 дка земеделска земя.Смятам да отглеждам етерично мас...

61 0
S

Дестилерия за етерични масла

Здравейте! Искам да попитам може ли някой да ме насочи от къде мога да получа информация з...

2959 0
E

Как най-добре се прави разсад маслодайна роза

Здравейте .Разсадът от маслодайна роза ,чрез резници или чрез пресаждане се прави и по кое...

3499 0
M

Сеитба на лайка

Здравейте. Искам да попитам дали някой се занимава с производството на лайка,ако има такъв...

1440 0
K

Споделете съвети за резници от лавандула

Здравейте, аз съм на 21 имам 20-30 корена лавандула, които съм сложил заради пчелите. И се...

1295 0
P

Култивирана шипка

Има ли реална алтернатива за тютюнопроизводителите? Независимо от песимистичните прогнози...

4400 0
U

Дестилерия?

Здравейте, има ли дестилерия за етерично масло в областите София и Перник?

1038 0
A

моля за съвети

Може би темата ми не е за тук но бих искал да ми дадете съвет каква вид билка да засея на...

736 0
A

Билки - производство и съвети

Интересуам се от произодство на билки.Кои видове са подходящи за района на Хасково

1159 0
I

Стомп нов преди сеитба на маточина

някои правил ли е такъв опит ? пише че става да се пръска преди сеитба на мента. някои про...

1678 0
J

маточина

маточина

27 0
R

Търся производители в добричка област на БИО и ЕКО билки и лечебни растения

Здравейте, Търся производители в добричка област на БИО и ЕКО билки и подправки със сер...

89 0
I

Продавам бизнес свързан с етеричномаслени култури.(Коригирана)

Продавам бизнес свързан с етеричномаслени култури. Насаждения от лавандула ~600 дка. (95%...

221 0