D

Подаване на заявления за медоносни храсти и СЕПП

Прощавайте за въпроса, но сме нови в този бранш и досега не сме подавали заявления заподпо...

931 0
K

Ще има ли Натура 2000,нр1 и нр2 през новия програмен период?

Ще има ли Натура 2000,нр1 и нр2 през новия програмен период?

899 0
N

Регистрация на ЗП - има ли значение къде е земята

bibin: На анкетен формуляр си описваш имотите и отиваш в тая ОСЗ, където са имотите, за да ти сл...

1339 2
K

Директни плащания на площ

tsankova: Като звънях на директните телефони ми обясниха, че на сайта се качвало информация само ако...

3562 4
M

Младите фермери ще получават 25% допълнително по СЕПП

iulianbg: 16 лева ли ще е сепп? Да. И като добавиш зелените ще стане 30 и преразпределителни... Ще...

3423 4
B

Субсидии - само срещу платени данъци ?

inna05: евала пичове,много ми хареса дискусията.въпроса е че сме активни основно във форумите,а ст...

6502 24
M

АГРОЕКОЛОГИЧНИ ПЛАЩАНИЯ ?

georgievis: може да няма агроекологични,защото плащанията по енп се препокриват с агроекологични и ЕК...

1739 4
M

Проблеми със застъпвания

mborisov81: Ами в общи линии да: няма какво да се направи. Лично аз бих постъпил така, първо ще провер...

2006 6
M

зелени плащания

iulianbg: Приложими изисквания за вашето стопанство Диверсификация на културите (чл. 44 от Реглам...

1852 3
A

Агроекология условия за участване

Какво е нужно за да участвам? имам 40 дка зема под наем с договор за още 4 год. Какви изис...

1041 0
K

Изисквания за диверсификация на културите

mborisov81: Да си кажа и аз мнението, то и да разяснят, така ги разясняват тези работи, че не знам дал...

5949 16
M

Субсидия за пасища и мери

hinkof: Здравейте, кога ще дават субсидиите за пасища и мери за тази година?

13976 8
M

схема за директна обвързана подкрепа

venistillive: За плодовете мисля, че беше 420 кг. на декар. А доказването ще става с фактури. от къ...

3731 11
T

Може ли да се очертаят земи в чертите на селото?

teodor95: Благодаря за отговора. След като четох критериите за допустимост за подпомагане на земедел...

2372 6
R

Процедура за обявяване на земеделска земя за ливада

G: Не ,неискаме да сменяме статута.Искаме да кандидатстваме за субсидий.какви са документите...

2318 7