C

препарати

atico: Бил ли е разрешен за българския пазар?

920 4
P

Моля за съвет относно третиране с препарати!

pioneeerr: благодаря на всички за съветите... относно пръскането на тревата... този проблем го реши...

2597 4
V

Някои ползвал ли е Мерлин дуо при царевица

niki71: здр.Владко!Ползвал съм Мерлин дуо последните 2-3 години.Надявам се че знаеш хербицида е по...

1770 4
S

Хербициди с изтекъл срок на годност

stamenij: имам в излишак някои от хербицидите с изтекал срок!ако има някой мераклия да пише на лични...

3900 4
A

Проблем при лешници - помогнете да намеря правилно решение. Как да ги третирам?

VITAL: Фирма Ник 60 или друга подобна, но не и научен институт или държавна фирма -пълен химичен...

3387 4
T

Кога и как се пръска с препарата Стомп при сеитба на корнишони и зелен фасул

izhel: Стомп се ползва като почвен хербицид за запечатка до 2-3 дни след сеитбата. Не е желателна...

34179 4
M

Огнен пригор по круши

дар: абе тук пишещите са все професори, много знаят и акъл дават... Тези които знаят тук нищ...

6006 3
M

Кога се пръска пипера за плевели?

migito: blogadarq kolega predi da zasadq drugiq razsad shte napraskam parvo

2453 3
V

Къдравост по прасковите и опадване листата на зарзалите и кайсиите

melina_agapi: аз също съм със много къдравост и незнам как да ги спася ,ако може колеги помагаите със са...

3486 3
L

хербицид за лук

lydogorski: Благодаря ти ,lubomir_s ! Ще свърши работа

7091 3
K

Въпрос за хербицид до г-н Izhel

izhel: Сетих се още нещо колега, Може да пробваш на още един кв. метър с Пулсар. Ако наистина се...

3692 3
D

С какво да отвъдя троскот?

Marmarov: Принципно никой няма против да помага с информация в този форум, но хайде и да потърсим ма...

1778 3
S

Проблем с орехово насъждение. Защо изпадат орехчетата?

velimirdonchev: нещо с информацията която даваш не ми се връзва. ореха е на 15 години от 5 не дава плод а...

640 3
M

Пръскане за трева

htz180limited: С глифозат не се пръска ,когато ще се сее веднага на същият имот каквато и да е култура......

2749 3