N

От къде да закупя амониева силитра в област Пловдив?

htz180limited: колеги искам да ви попитам от къде мога да си купя амониева силитра в област Пло...

1854 1
L

Споделете от къде да закупя Синбар тербацил?

hristina55: И аз мисля, че е забранен.

3767 2
N

С какво се пръска фасула?

sizaf: Пръскай с МАСАЙ или Актара.И аз го имах този проблем,но в много начален стадий.

5018 1
N

Кафяви петна по доматите - каква е тази болест колеги?

dafinkalazarova: Това най-вероятно е Алтернария солани (Alternaria solani). Едно от най-разпространените г...

7041 1
M

Листна плесен по домати в оранжерия - помогнете със съвети

dafinkalazarova: От влажността е плесента. Може да пръскаш, може и да не пръскаш, зависи колко е зле и дали...

2034 1
A

Проблем при лешници - помогнете да намеря правилно решение. Как да ги третирам?

VITAL: Фирма Ник 60 или друга подобна, но не и научен институт или държавна фирма -пълен химичен...

3387 4
M

Дайте мнения относно проблем с домати колеги!

izhel: Моспилана смесван ли е с друг пестицид? При смесване понякога дава неприятни странични ефе...

4714 6
P

Обезпаразитявам овощни градини за Пловдивска област

venistillive: Г-н "унищожител", овощните градини не са домашен любимец, за ди ги " Обезпаразитяваш" и...

108 1
L

Разболяване на лозя - моля за съвет!

velimirdonchev: Абе колега ти ме разсмя с това "обезопаризитяване" на жито и ечемик с бордолезов разтвор....

15916 19
T

Дайте съвет как да се преборим с листните въшки

vlad76: АКТАРА 25 ВГ изпитан метод дори и при завити вече листа(при овощни)

3591 2
T

Съвети при борба с бурен/троскот в насаждения лавандула

baraban4oskt: според мен тотално не можеш да премахнеш троскота. С копане ще го размножиш.Само хи...

12408 9
V

Къдравост по прасковите и опадване листата на зарзалите и кайсиите

melina_agapi: аз също съм със много къдравост и незнам как да ги спася ,ако може колеги помагаите със са...

3484 3
S

Съвети как да се справим с майската лайка

nykoi znae li..... za tazi mazka laika, kak se uni6tozava...... 6te sam mnogo blagodaren n...

1017 0
V

Предпазване на домати в полиетиленова оранжерия от заболяване и вредители.

Какви препарати да използвам и по каква схема след засаждането на домати в оранжерия .Ста...

1934 0