F

Млади фермери отрязани за 2ро плащане

pepka: Здравейте, как процедирахте след отказа за второ плащане на субсидията?

2216 2
G

ТЕЛЕФОНИ - НАЙДЕНОВ,ПOРУЖАНОВ И БОЯНОВА !

veselin_chavdarov: звънях от седмица но най накрая днес в 15.40 се обади много любезно момче и ми обясни всич...

493 2
S

snqg

Nikol: Е то е нормално в селата земеделците да почистваме пътищата тъй като общините не го правят...

640 2
F

Превенция на кражби на животни в селата чрез МВР и Министерство на правосъдието

andon2: Къде си живял до сега при нас в Стралджа това е от 25г. така.Нямаш шанс да се бориш срещу...

1904 2
V

Търси се : НБСММ

metsanat: Проблема ни е в неединството и разбира се бездействието. Незнам защо това се случва все п...

750 2
M

Всяко чудо за три дни

mirchev: Сега косиме,после ще жънем,после ще орем и сеем и там някъде в средата на м.Ноември ще му...

1287 2
S

Да бъдеш фермер на инат!-Статия в Дневник

siesta: Така е колега,все още се намира някой друг свестен журналист.Аз лично ДС вестници от годин...

1482 2
V

Европейската комисия ще ни отреже 396 млн. евро..... ОТ УТРЕ !!!

Pongobeach: Тя темата си има предистория: http://www.agro.bg/news22/article48428.html То да видим ка...

1313 2
A

кражби на дръвчета бадем в гр.Стралджа

danchev: Андоне,каде си сял тези дръвчета,как са ги извадили?Пазач няма ли там.Дано ги хванеш ,и [g...

1368 2
M

Калинка на народен съд

metsanat: Немота да се съглася с теб. Все едно да сме благодарни , че въобще е стигнала до съд. от...

1472 2
F

Честит празник скъпи колеги!

rikii: http://www.e-79.com/?news_id=20726

1696 2
G

Ненормалността на процеса на очертаване и подаване на заявления за субсидии

zlatna2013: Здравейте! Сега ми предстои и на мен чертане и то за първи път,. Затова искам да питам, ка...

1728 2
M

Първата бобма гръмна

: edvali ste vyrne nqko parite te ve4e sa v dosietata x

376 2
M

Предложение за подписка

metsanat: Да, абсолютно си прав, всички са недоволни но нямат волята да си отстояват интересите, мал...

472 2
P

Размисли и страсти ( относто изказванията на Найденов и Танева на срещата с НАЗ )

massey: В момента в България има един единствен преоритет и той е да се строят магистрали друго пр...

1063 2