A

grozde ot gracki proizvoditel

Здравейте, ако някой се интересува да купува грозде от гръцки производител - става въп...

70 0
D

Посаждане на овошки - споделете опит за разстоянието между фиданки?

velimirdonchev: При мен са 5 метра и при завиване с малък трактор и ремарке за кола трябва една маневра. Н...

2864 3
R

Овощна градина и избор на сортове сини сливи - споделете

Geoponos: Тази информация е специфична и се нуждаеш от консултант, въпроса не е само да ги береш пре...

1953 1
C

Избор на сорт Стенлей или Йо-Йо ?

pvelikova: Стенлей са толерантни на шарка-на лице са всички признаци ,но плододават нормално. Шарката...

2108 4
C

Отстояние от границите на земеделската земя за засаждане на овощни дръвчета!

Колеги , помагайте! Търсих доста и не открих инфо .... имам или нямам отстояние .. схема...

769 0
V

Има ли пазар на синя слива колеги?

gradinar: Ще му пиша в понеделник.

3873 6
M

Здравейте,имам няколко въпроса отнасящи се за отглеждането на ореха?

mborisov81: Ако имаш време, посети АГРА 2016 в Пловдив 24 до 28 февруари. Там има изложители, с които...

1253 1
V

Отглеждане на Бадеми от начинаещ

Amov: И аз насадих преди години няколко декара с бадеми с идеята да видя първо дали почвата е по...

5762 3
C

Търся фиданки синя слива със сертификат

Spas: Спас Пашов тел : 0877283882 Разсадника се намира в село Ветрен дол/Област Пазарджик

635 1
B

Бадемова градина, какъв сорт да избера?

DAMBOS: Колега,препоръчвам ти сорт/сортове с твърда черупка.Ако избереш сортове с мека черупка,им...

1277 2
K

Засяване на орехи - кога се сеят орехите?

Зоя: На късна есен зада,може На пролет да има цвят и по късно плодове

1317 2
V

Имам въпрос относно засаждане на сливи

veber: Мрежа имат колове на половина ще сложа и на другите.Благодаря!

2024 8
T

Помогнете да разбера какво е това буре

torka95: Бате. За да разбереш един предмет трябва да разбереш човека които го е направил и целта...

1399 7
P

Какъв сорт орехи са тези ?

marinov55: Колега, какъв то въпроса,такъв и отговора? Колкото са орехите,толкова са и разновидностит...

1402 4