R

Проект за овощна градина

zein: Здравейте, Консултант съм по европейски проекти. Мога да Ви дам подробна информация, о...

2354 2
L

Инвестиции в орехова градина

lubovmm: 40-50 декара си е сериозна работа. Щом дърветата са застарели препоръчвам ти да направиш с...

2740 2
M

Подходящи ножици за рязане на високите клони на ореха!

marinov55: Благодаря на колегата pufa! Очаквах по-широк отзвук,при наличието на толкова мнооого зас...

1595 2
1

Земята ми подходяща ли е за отглеждане на бадеми?

Mitev: Имам 10 декара земя в с.Медово общ.Поморие местността Чешмата.Казаха ми че там е добре за...

2441 2
L

цена на СМОКИНИ

loser312: От масивите ги изкупуват на 1,20

6194 2
D

Орехова градинка - КАК да направя

marinov55: Здравейте колега, предполагам,че копаете още дупки,не са молко20бр.! Има и положителен е...

2704 2
M

Птици изяждат лешниците, докато са меки

ralll: ПРИ МЕН ДРОЗДОВЕ И КОСОВЕ СА ПРОБЛЕМА,НО АКТИВНО СЕ ХРАНЯТ И КАТЕРИЦИ... ПУШКАТА...

2577 2
J

Споделете информация за реални изкупвачи и пазар на лешници

jordanvichev: Ами то Ние българите сме най-добри в това да правим търговия. Който произвежда е пре.бан с...

2021 2
L

Болести по наровете

Никола: Има агрономи за този въпрос....Ако аз ти кажа че муха е причината..ще решиш ли проблема...

207 1

Сливи стенлей падат още докато са зелени

Vasil: Здравей колега.Тази година имам същият проблем с синята слива.Разбрахте ли причината С ув...

1140 1
V

Създаване на лешникова градина

elica75: Здравейте! Защо искате да създавате градина в мочурище? При преовлажняване на почвата кор...

1427 1
A

Есенна оран на овощни градини

niki70: Сезона Есен и на есенната оран отдавна им мина времето днес е 15.12.Ако все още не си я св...

2414 1
A

Износ на плодове

doravelkova: Обадете се в най-близкото митническо учреждение, там ще Ви обяснят всичко най-точно и подр...

2079 1
P

Овощна градина до река

komoss: При наличие на напояване може да направите ябълкова градина, за дюли или круши не ви съвет...

1452 1