J

съвет за подходяща потопяема сондажна помпа и генератор

ipsystems: Здравейте, rnПрочетох много експертни мнения по тема която ме вълнува и реших да потърся...

4774 1
T

Полуоска за мотоблок Руджерини

Dragon: Попитай тук: Янков 0886740624

1901 1
K

Дайте съвет за водна помпа

Прес: Здравей, аз си взех Ruris MP80 3 цола. За 370 лева. Много съм доволен. Разгледай помпите и...

1113 1
T

Картофосадачка - споделете коментари!

zahopop: http://www.unikalno.net/02/kak-se-seyat-kartofi-v-rusiya-kakvo-shte-kazhete-za-tova-izobre...

1077 1
A

Моторна гръбна пръскачка

lubomir_s: Каквато и да си купиш, тя ще бъде китайска, гаранция в това!Затова си купи каквато и марка...

1841 1
B

Не мога да намеря джанта от колесник на Ан-2, моля за съдействие колеги!

Колеги ,някой да знае къде мога да намеря джанта от Ан-2 ? Не е като да има магазин за рез...

820 0
B

Къде продават рубачна машина за захарна царевица

интересува ме откъде мога да си закупя мащина за рубене на сладка заревица ,че никъде не н...

1144 0
M

Как да се направя картофовадачка?

Колеги даите малко акъл да си направя картофовадачка като тази: http://www.youtube.com/wat...

8638 0
I

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1492 0
E

Смяна на собственост на фадрома регистрирана в КАТ

Здр. колеги искам да попитам да ли съм задължен да закарам фадромата до КАТ за смяна на со...

191 0
Q

Отказ от Категория?

Здравейте колеги, бих искал да попитам дали мога да откажа категория която вече имам (ТВК-...

277 0
D

Някой ползвал ли е торачка MEGAMETAL ?

Торачка с продълбочител за торовнасяне. - MEGAMETAL наТрактор инвест ЕООД Карлово? Няко...

1965 0
P

машина за събиране на камъни

Здравейте колеги, трябва ми машина за събиране на камъни. Някой дава ли под наем, или да з...

136 0
M

Немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ

Интересувам се от мнения за работата на немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ. АВТОТ...

3116 0
F
3681 0