Навесен култиватор с чупещо се шарнирно 3 точково закачване - споделете мнения!

• B
    Бях гледал един навесен култиватор за слята повърхност ,който беше много хитро измислен и направен - захващането на лапите и средната точка се изместваха с малък ъгъл при завой на трактора - прави се при теглене от шарнирно-чупещи се трактори и е за да намали натоварването върху работните органи и исках да видя коя компания го правеше ,но не мога да се сетя - някой ако се сеща за какво говоря и знае марката и модела нека сподели.Помня единствено ,че беше червен и на доста известна компания.
  • B
    Всичко опира до $ колега.Най-вероятно ще е някоя турка... МатерМак-а са доста скъпи - и има защо де ,сега безсмислено е да ги сравняваме.Ако някъде има на лизинг ,ще видим.Сега по-важно е ДФЗ да си седнат на задниците и да довършат разглеждането на проекти по 121-ва мярка.Между другото ,ти как се справяш със пролетниците когато е толкова влажно.Компактора набира на задните валяци.При нас една фирма имат фармет к600 ,но не го ползват също поради тая причина сега за слънчогледа ,а обработват с карнобатските култиватори КАМТ КСК
  • I
    Твоя култиватор е много хубав,не тии трябва друг.Замислии се за сеялка.Вече и Матер Мак изкараха двойни редове.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ за закупуване на мотофреза

Здравейте колеги харесал съм мотофреза Raider RD-T06 може ли някой да изкаже мнение за тез...

132 0

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

202 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

608 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

339 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

443 1