S

засаждане на десертно лозе

M_Stoeva: Искаме да подменим 70-80 пръчки десертно грозде в лозето, някакви препоръки къде има качес...

1799 4
V

Търся агроном-консултант за съвет

Rosinant55: Давам агро-консултаций ,по Растителна защита и торене. тел.0877 43 79 65 ми е тел,по всяк...

5162 4
P

Въпрос за неизвестна болест по хамбурски мискет

joro75: Това е така наречената краста по лозята,а иначе казано това са си акари.Ако не вземеш мерк...

5962 4
V

Какъв сорт грозде е това?

Таня: Какъв сорт е гроздето? Благодаря предварително. Емайл:[email protected]

2696 4
A

лозата ми е болна

big_death: Следващо пръскане с листен тор

2637 4
P

Въпрос относно субсидии в лозарството

danail72: По линия на директните плащания, т.нар. СЕПП - получават се европейските средства, няма до...

2820 4
L

Споделете методи за окопаване на лози

Lachezar_Maloselski: Благодаря на колежката за положения труд и отделеното време . Информацията е нужна ....

2406 4
M

Къде мога да купя пръчка грозде липа /черно/ за засаждане?

velimirdonchev: пробвай има поне 10 нови сорта които са устоичиви и не са канцерогенни. пробвай на...

3597 3
K

Болест по лозя ?

galatina: вкарай около 50кг.на дка. зелен камък и проблемати ще се реши

2510 3
A

Лозов посадъчен материал - от къде?

alex123: За там не се бях сещал,ще проверя.

2044 3
J

Колко милиметра трябва да е телта за лозето?

velimirdonchev: Има ли някъде на къква височина трябва да е телта някъква схема и от къде да купя телта...

2849 3
M

Засаждане на лозя

patilan4o: За съжаление десертни сортове не се подпомагат по Националната програмата за подпомагане н...

3102 2
G

Гроздова Реколта 2014 - състояние са лозовите масиви вследствие на валежите!

galatina: колежке благодаря за отзвука но не е въпрос за цени и ПРЗ аз от дълги години се занимавам...

2123 2
S

Причина за почервеняване листата на лозата

Angel77: Тази година и аз наблюдавам това явление.Мисля,че е Бренер но не съм сигурен има такива ло...

10293 2
P

Програмата за преструктуриране и конверсия на винени лозя

: по програмата може да се кандидатства за всякакви инвестиции свързани с винени лозя - пром...

1361 2