M

Има ли институция подпомагаща младите земеделци?

Savetivzemedelieto: Освен банка, друга институция за жалост няма. Ако покривате изискванията за желания от Вас...

1034 1
B

1-ви Май - ДЕН НА ТРУДА !

Честит празник на всички трудолюбиви люде !

29 0
P

Хаос в МЗХ

без коментар http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5695334

755 0
K

Орязани ли са финансовите средства на България?

kortenski: http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/1780639519-Duel_litse_v_litse.html това...

1778 4
V

Кой вестник е по-близо до земеделците?

Колеги, кой вестник е по близо до земеделците, при публикуване на актуалните новини от дне...

25 0
V

БАБХ се отказват от дезинфекцията на камиони, минаващи през граница. За кого са последиците?

Колеги, снощи по новините на една от телевизиите, случайно чух, че от БАБХ са се отказали...

575 0
R

Поредна гавра със селското ни стопанство на \'Загрижените Ни Български\' управници - от създателите на \'плана Ран-Ът

rikii: Здравей , Ники !!! .. Не! Някак си не мога и не искам ! Една налична...

1108 3
F

Млади фермери отрязани за 2ро плащане

pepka: Здравейте, как процедирахте след отказа за второ плащане на субсидията?

2214 2
R

Герберските грижи за селското ни стопанство и младите в него

k22: Ти как би постъпил, ако беше на мястото на Герберите в този случай? А Сергей-Първанов, как...

1233 2
Z

Съвети за избор на висше училище по земеделие

rosa_canina: Колкото хора на тази Земя, толкова и мнения. Аз визирам специалност - "Агрономия", а докол...

2683 5
Z

Висше училище по земеделие, кое да избера

Здравейте, ккато се досещате от заглавието аз съм кандидат-студент и съм в дилема в кое ви...

24 0
S

Честит Национален празник на всички българи

muhammed: Честит да е...

3795 6
P

НАРЪЧНИК ПО КОРУПЦИЯ

pascov: Проектът АЕЦ “Белене” и корупционните афери в енергийния сектор Ако заменките са най-м...

92 1
P

Национална Асоциация на Младите Фермери в България

pacoka: Колегата е мн прав. Поставих тази тема във форума,понеже подадох документи през миналия ме...

585 5