I

Помогнете със съвети колеги относно прерязан корен на дърво!

velimirdonchev: АКО НЕ СА ОКОЛОВРЪСТ И РАНИТЕ НЕ СА ОБРАБОТЕНИНС ХЕРБИЦИД НЯМА СТРАшНО, НО щОМ Е ПОчНАЛА Д...

1735 2
A

3 декара свободна земя - с каква едногодишна култура да я засадя?

todorovtr: Корнишони но с капково напояване! С цистерната всеки ден надвечер напояваш и няма да пропу...

2238 2
K

Предложение към всички фермери

KAMUT: Колега каква е основната ви идея? От написаното не разбрах, поредната асоциация ли правите...

1427 2
M

Колеги, къде да занеса доилна техника за ремонт?

tossdobrich: Фирмата ни извършва ремонт на доилна техника-ремонт статор и ротор,нови лопатки,нова мазит...

1273 2
L

До Администратора

WALENTIN: Да бе март!тогаз всеки ще култивира и ще се готви да сее!тогава който мисли за чатове........

518 2
N

Унищожено е умишлено пшеница с хербицид Раундъп

monkatasum: Който се е поругал с хляба ,хубаво няма да види !!!

2102 2
F

Производство и пазарна реализация на гъби

fermer88: В тоя сайт няма нищо освен това,че изкупувате и продавате гъби.Стига сте го рекламирали въ...

3168 2
G

Млад, умен и интелигентен младеж - търси работа в областта на земеделието

Galyo: Това ми е мечтата, но както ти каза това ще бъде много трудно. Само с опит не става нали з...

174 2
N

Плюсове и минуси на легалното водовземане - споделете мнения колеги!

lubomir_s: Давай по установения ред, че със санкциите от Басейнова дирекция свят ще ти се завие!

1013 2
J

Никога повече лавандулов разсад от с. Миланово

techety: Според мен трябва да купуваш от хора, от които си останал доволен. Лично аз сега започвам...

3145 2
D

Много интересна статия за Русия

Mokria: Данните от статията не ми се струват много достоверни. Руските села са със застаряващо нас...

1148 2
G

Дайте съвет как да си опазя реколтата с пшеница!

Zlatan: Е ти сам трябва да виждаш какъв ти е успехът с кравите. Ако работата е зле имаш два вариан...

1395 1
P

ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН

schneler: Благодаря .На адашите здраве и весело изкарване на празника

616 1
T

Трактор МТЗ 80 - какви са причините за късане на конзолата на съединителния участък?

todorovtr: Никой ли не е имал проблеми в този участък от трактора. Дайте и теоретични мнения, няма да...

1143 1
F

Каква пръскачка да използвам при пръскане за трева за подхранване на градини?

Fermer_ot_Dobrudja: http://www.youtube.com/watch?v=r6kWr14weYM Нещо такова търся дали има някъде в страната

2559 1