A

Топче на гушата на зайче

Теодора: Здравейте, зайчето ми почина… забелязахме , че е имало синьо топче при дупето с големината...

1394 1
A

Курс за обучение на зайцевъди

asenvarbanov: Европейски земеделски фонд за развитие на селските райони: Европа инвестира в селските...

1976 1
F

Проблем с очите на зайците

Peshak: мисля, че е най-добре да се косултираш с ветеринар. Да не е някаква инфекция? Виж да не пъ...

14307 1
S

Проблем с малки зайчета - дайте съвет!

Teoretika: Колега, касае се най-вероятно за колибактериоза. Третирай майката в продължение на 4-5 дни...

1857 1
N

Пазар за зайци за малки количества

Kostadin1313: Пазар се намира за всяка стока.Зависи от цената,качеството и още някой ПОДРОБНОСТИ.

2842 1
M

Въпрос относно регистрация на животновъден обект

adriana: Ето тук е истинската Наредба http://lex.bg/laws/ldoc/2135525777 Не пише в град или с...

1921 1
P

Интересувам се от породи зайци

gele1: ами в нет-а е пълно с инфо. Може да пробваш със зайцеферма.ком

868 1
I

Има ли премахване на гъгрици в ечeмика, безопасно за зайци?

Kostadin1313: В земеделските аптеки има едни хапчета който са точно за тази работа.Слага се по 1 хапче н...

2287 1
E

Проблем със зайка - съвети

hristogrigorov: такива дето се магарясват ги слагам да си почиват в тавата покрити с фолио

1657 1

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

681 1
B

Зайци

Stiliyan: И аз се интересувах миналата година, но не успях да намеря. В момента си търся прекупвач н...

2219 1
V

ZAICI

agra: НЯМА СМИСЪЛ. ПРОБВАЙ НЕЩО ДРУГО. НАПРИМЕР : ДА ЧЕТЕШ. УСПЕХ

1566 1
C

Колибактериоза при зайците

jivandi: Аз използвам микс от байкокс-1мл.на 1л.вода и колитеравет/колитетравет/ 1гр.на 1л.во...

3175 1
B

Болна/куца майка зайка - помогнете колеги!

asenvarbanov: Чума- няма оправия. Другият път ваксинация с Рабивак-3

4396 1
K

Фуражи и изхранване на Зайци

emooo: cenite ?

1832 1