Фуражи и изхранване на Зайци

• K
    Most Forages е търговска марка на фирма \\\"Прометей\\\".Цехът се намира между Хасково и Кърджали в с.Мост,работим с проф. Сурджийска, проф .Вълчев и д-р Петков,от 8г. изхранваме племенното стадо в Костинброд, а от 4г. рибно стопанство Николаево.\r\n\r\nПроизвеждат се фуражи в прахообразен и гранулиран вид.Производството на гранули варира от Ф 3мм до ф 22мм\r\n\r\nКомбинираният фураж за зайци е един от най-добрите на българския пазар.\r\n\r\nЦехът притежава технологичен и технически капацитет за смилане и гранулиране на люцерна,сено и слама.\r\n\r\nТърсим дистрибутори в страната\r\n\r\nКонтакти :\r\n0896/89 26 17 Кирил Нешев \r\n0896/89 25 98 инж.Цветан Нешев
  • E
    cenite ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

125 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

217 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

231 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

347 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

1774 1