V

Може ли съвет за една зайкиня?

vaskos31: Благодаря за съвета, засега не съм я местил в друга клетка, започна на свиква.

1602 2
Z

зайчета, къде да ги реализираме като готов продукт

zatiki: Съгласен сам с Djem Успех и от мен

2838 2
H

Zaicefermi v Germany?!

: в първия линк има банерчета на зайцефермите, другите нищо не разбрах аз...

2455 2
N

Проблем със зайка

nikolov_: Преди малко отидох и беше умряла.SB3 давах преди около месец профилактично. Храня ги със...

2305 2
I

Кога могат да се заплождат зайчета - порода Великани

Zemedelo_jitnovad_na_Veka: sled navar6vane na 5 - ili 6 meseca zavisi kolko dobre gi hrani6 no tamnqkade ot 5-6 mesec...

1899 1
V

Имам проблем с болна зайка - помогнете

denyo: Сигурно късно се включвам, но няколко пъти ни се е случвало заек да му е червено окото, кл...

2245 1
G

Въпрос относно клетка за зайци

jivandi: Размера на клетката зависи от породата на зайците.При породите за месо площа на клетк...

1251 1
V

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

2705 1
E

Хранителен режим за зайци на около 60 дни

sherry: Здравейте , имам малки зайци на около 60 дни , въпросът ми е какъв хранителен режим да им...

2432 1
M

проблем с окото на заека

tsankova: Заека ти е на течение или имаш много влага или амоняк в помещението, . Внимавай с препарат...

3686 1
F

Проблем ли е ако има пуснати зайци по земята в едно помещение?

ghost: Няма да има проблем стига преграда да е плътна, а не като ограда за коне.

2129 1
S

Какво подпомагане може да получи една зайцеферма?

asenvarbanov: Подпомагането по скоро е никакво поради липса на действаща асоциация. Асоциация има, но ня...

1359 1
M

Има ли значение при заплождане на зайци с роднинска връзка

Mokria: Може но не трябва да се прекалява. По добре качествен роднина за баща от колкото не качест...

2719 1
N

Споделете рецепта за гранулиране на фураж

Martin32: Колега аз успях да намера тази рецепта за подрастващи : люцерново брашно 25%,ечемик 15%,пш...

2276 1
D

Зайци в Югозападна България

asenvarbanov: Браво на вас! Сигурно чакаш и отговор?

1544 1