I

Какъв сорт люцерна да засея?

ognianchobanov: Успехът при отглеждането на люцерната се залага още преди засяването и. Важен момент е изб...

2922 1
L

Продавам лимец Реколта 2013

Продавам български лимец! ! ! Реколта 2013. Неолющен, Цена 2 лв. килограмa! ! ! Регион Ста...

68 0
D

Съвети за засаждане на лимец

Gencho987: Тази година и аз мисля да сея лимец да пробвам дет се казва.Става дума за 2-3 дка,та въпро...

1497 2
K

Къде има места за грухане на лимец?

Колеги някой може ли да ме насочи към мелница или човек в Северозападна България където...

2233 0
P

Споделете информация за реализация на лимец

jatvar: по разните био магазинчета е доста скъп, пакетиран . Жънахме това житио на един колега в р...

2373 1
N

КОРИАНДЪР

ФИРМА НИКЕЯ ТРЕЙД ЯМБОЛ ИЗКУПУВА КОРИАНДЪР. ИЗГОДНИ ЦЕНИ В ЗАВИСИМОСТ ОТ КАЧЕСТВОТО ТЕЛ. 0...

34 0
Z

Има ли производство на соя в България?

Дечеев: Искам да засея соя в димитровгратцка община

2082 2
M

Оранжева ръжда по овеса

ЗДРАВЕЙТЕ ! Искам да Ви помоля за информация за възникнал проблем. Тази година п...

964 0
E

Сусам като втора култура?

Emzeperix: Имам някакъв вариант за пазар (несигурен ;) ), така или иначе количеството няма да е голям...

2402 3
G

Какви са плюсовете и минусите при отглеждане на просо?

shmatkabg: При положение , че продавате семе просо , трябва да сте наясно с плюсовете и минусите :D

1765 2
S

Има ли пазар за продукцията от лимец?

zlatna2013: Кво стана, отказахте ли се от лимеца?

3122 2
M

Тритикале във софийска област.

Колеги,интересувам се някой в софийският регион засявал ли е тритикале от сортовете Вихрен...

686 0
A

Тънкости при отглеждане на соя

velimirdonchev: той човека как да те разбере като е търговец!

3514 3
K

Засяване и отглеждане на лимец

zlatna2013: Въпросът с пазара, някой знае ли как стои. За износ може ли също да се говори, и какво е н...

15181 9
A

Търся канарско просо за сеитба

hatov: дано намериш семена и след жътва може да се чуем за продукцията

1992 1