D

Посевна норма при овес за зърно

koko_88: 18-20кг/дка го сея овеса за зърно.Добив всяка година различен.

5280 3
A

Люцерна сорт, кога да сея?

andro6157: Питах в Зулямис 10.80 лв казаха хлои гръцкия,а в много коментари видях че са много доволни...

2179 3
T

Късно ли е за сеитба на нахут?

stilnik: С какво се жъне. Контра за царевица ли се монтира?

3174 3
S

отглеждане на просо

mavropoli: С оглед опита ми досега, имайки впредвид как се развива пролета тази годината и запаса на...

1862 3
E

Сусам като втора култура?

Emzeperix: Имам някакъв вариант за пазар (несигурен ;) ), така или иначе количеството няма да е голям...

2403 3
A

Тънкости при отглеждане на соя

velimirdonchev: той човека как да те разбере като е търговец!

3515 3
A

Люцерна - какво ще ме посъветвате да я правя?

ivanfena: Клааса няма да издържи на тежеста на балата ако не я строшиш и покъсаш в пантите болта на...

2558 3
I

Какъв е средния добив на люцерна за единица площ и от какво зависи?

iliqn55: С какво се занимаваш колега ? И неми говори за зор и старание като не познаваш човек мн...

1848 2
G

Какви са плюсовете и минусите при отглеждане на просо?

shmatkabg: При положение , че продавате семе просо , трябва да сте наясно с плюсовете и минусите :D

1765 2
D

Съвети за засаждане на лимец

Gencho987: Тази година и аз мисля да сея лимец да пробвам дет се казва.Става дума за 2-3 дка,та въпро...

1497 2
S

Има ли пазар за продукцията от лимец?

zlatna2013: Кво стана, отказахте ли се от лимеца?

3122 2
L

Съвети за отглеждане на Киноа

loser312: Това с английския ОК, но няма ли някой, който да е пробвал киноа в БГ, че да сподели опит...

4576 2
D

Колеги, има ли проблем за валиране на люцерна сега?

veseliakat: Безсмислено е !!! Валира се за да се уплътни почвата да се изгони въздуха между почвените...

1686 2
N

Проблеми със системата на кадастъра

nikolaiovcharov: Имам предвид, кадастъра където се вадят удостоверенията за земята

2612 2