P

Въпроси относно кандидатстване по млад фермер с липа и кестен

pena: ще има ли програми за липа кестен и калифорнииски червеи

1326 1
I

Има ли програми за възстановяване на изоставени овощни градини?

gergevi: Колега и аз това се питам. Зная, че има за възстановяване на стари лозови масиви... ама за...

2409 1
P

Въпрос относно засаждане на липа.

rumenagro: След моя проверка се оказа , че липата не се субсидира

2474 1
N

Ще има ли окончателно решение по 112 и 121

naiss: Междодругото по въпроса за субсидиите за зърнопроизводството - аз работя още от когато не...

1930 7
H

Споделете информация за програма млад фермер

Ще има ли дата за мярка 112?

640 0
Z

Мярка 141 - информация относно проверки

Има ли някой който е минал проверка тази година ? ... И другото което ме интересува е за 2...

1216 0
K

Споделете информация относно Мярка 112 -2014та

mimi_rz: До колкото разбрах, искат около 10.07 да я отворят, но надали ще стане реалност. Има много...

1461 1
E

Мярка 214 - Агроекология - какво да предприема?

landowner: Говорих по телефона с ДФЗ ,отдел агроекология и казаха,че няма да се приемат нови площи ,...

1183 4
A

Имам въпрос относно кандидатстване с крави и телета - споделете информация, колеги!

mborisov81: Ако имаш две крави и от 10 телета имаш 3 женски, които в момента са на възраст между 0.5 -...

1518 3
V

Има ли помощи за овощни градини и как се кандидатства?

здравейте.Има ли програми и,или помощи за овощни градини,как се кандидатства и колко е мин...

1306 0
C

Въпрос относно стандартен производствен обем по Млад фермер

colonago: лагодаря за таблицата, но дали е окон4ателна или е само проект

1319 1
D

Въпрос относно Млад фермер - прием 2013 г.

adi4ka2008: Всички ли подали документи минават на проверка, или само с нужните точки от ранкирането?...

771 1
S

Помогнете с информация относно кандидатстване в сектор овцевъдство

mborisov81: За новите програми за сега само слухове и подхвърляния. До колкото знам се очакват началот...

2056 7
C

Кандидатстване по млад фермер с пъдпъдъци - имам въпрос?

здраяеите, знае ли някои с колко броя ще се кандидатства по млад фермер за новия период

1367 0
F

Къде да проверя какви са критериите за определяне на точки по мярка 112?

Naki: Ако желаете повече информация па мярка 112 /6/ или подготовка на бизнес -план за кандидатс...

1397 3