D

Безплатни обучения за земеделски производители по ПРСР

Имаме удоволствието да Ви поканим на информационни семинари по Програма за развитие на сел...

859 0
S

Субсидий

Здравейте колеги! Може ли някой или от някаде да разбера (под формата на списък примерно...

179 0
N

лозя и овощни градини - кандидатстване за евросубсидии

Скьпи приятели,имам два парцела с лозя винарски сортове общо около 6 дка,един 2 дка в регу...

2026 0
F

Въпрос по мярка 112 градина с Пауловния

Здравейте на всички! Въпросът ми е : Ако имам градина с засяти дървета Пауловния по схема...

1184 0
A

Агроекология условия за участване

Какво е нужно за да участвам? имам 40 дка зема под наем с договор за още 4 год. Какви изис...

1041 0
V

Някой знае ли кога ще почнат плащането по СЕП?

Здравейте колеги някои знае ли кога ще почнат плащането по СЕП

1264 0
D

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

327 0
A

Ще си получим ли плащанията за тютюнопроизводители за 2013 ?

Колеги някои знае ли за тези субсидии през тази година ,ще ги дадат ли или ни залагаха с т...

1939 0
A

Какви са субсидиите по схеми за сподпомагане на овце-майки и кози-майки?

Искам да попитам по вещите фермери относно европейските субсидии. Аз като начинаещ фермер...

2228 0
F

ЗАЩО НЯМА ПЛАЩАНИЯ ПО НДКМ1

Колеги,знае ли някой защо няма плащания по ндкм1 и какви са причините за не плащането на п...

940 0
F

Как мога да получа субсидии - имам 15 кошера?

Как мога да получа субсидии имам 15 кошера? Какви документи се изискват?

13562 0
I

Плащания за мери и пасища 10-а категория?

колеги ще има ли лащане за пасища десета категория. благодаря

698 0
A

Как се изчислчва обвързаното подпомагане за плодове.

Здравейте, последно време много се говори за обвързано подпомагане. Но никъде не намерих...

634 0
A

Заявяване в ИСАК - правно ограничаване,

Колеги, като гледах видео материала за генериране и визуализация на правното основание се...

1107 0