I

Ще имали плащане на площите със застъпване до 15 май?

iulianbg: Колежке, какви коментари да пишем като нищо не се знае! Просто си стана практика, без знач...

2676 6
A

Проблеми при очертаване - моля за съвет

bibin: Фирмата която ти ги е дала трябва да отиде в общинската служба и да си коригира заявлениет...

1496 2
K

Проблем с грешно изготвено и несъществуващо ЕКАТТЕ - какво да предприема?

mborisov81: Един познат имаше проблем с 0 дка (т.е. не му бяха вписани договорите за наем) и като отид...

1226 1
K

Агроекология - българско родопсо говедо

Колеги, дай те информация за процедурата и изискванията за кандидатсване по тази мярка ? Ф...

97 0
L

Обвързана подкрепа за протеинови култури - разяснения

vaskop: аз ще сея зеленчуци след като се позагуби люцерната,тази година и е трета,още две и ще я и...

1457 8
S

Площи с правно основание - не могат да бъдат заявени?

sisilat: Благодаря, за отговора. Чувствам се като в "параграф 22"..............Ощетена и в невъзмож...

2654 4
A

Как се изчислчва обвързаното подпомагане за плодове.

Здравейте, последно време много се говори за обвързано подпомагане. Но никъде не намерих...

634 0
I

Субсидии за обвързана подкрепа - 2015

sevi99: Надето,информацията , която си получила може да е грешно.

3516 8
M

Уточнение за точка от СЕПП 2015

Mikki: Благодаря! Мисля, че открих отговора - чл.43а / Закон за подпомагане на зем. производите...

1660 2
V

Преразпределитени плащания

memom: Преразпределителните плащания се изплащат до 300 дка. по 15 лв. обещаха но да видим какво...

2147 5
A

Относно субсидиите и шейповете?!

kamel: Колега не се занимавайте с тези мошеници, програмите им не струват, а са безумно скъпи.

1737 2
V

Какво става с подадените проекти по мярка 141 ?

anabe: iskam da popitam nqkoi znaeli kakva sa iziskvaniqta na mqrka 141 pri otkaz

105242 348
K

Неизплатени субсидии по мярка Агроекология

Здравейте! На 18.12.2014 разбрах, че има проблем с документите ми за субсидии по агроекол...

1119 0
E

Изисквания към земя оставена под угар,съгласно зелените плащания-ЕНП

next: 150 дк минимум трябва да декларираш за да трябва да изпълняваш ЕНП, колегата го е написал...

7754 8