E

Преобразуване на SHP файлове в KML за преглед в Google Earth

Един друг: В този сайт онлайн преобразуват shp в klm, които се отварят с Google Earth - https://mygeo...

9179 5
A

Как се изчислчва обвързаното подпомагане за плодове.

Здравейте, последно време много се говори за обвързано подпомагане. Но никъде не намерих...

634 0
B

Доплащане за първи 300 дка- кога ще има преводи?

nesi: I as imam ama po 1 lev na dekar vie po kolko imate kolegi

49026 67
I

Субсидии за обвързана подкрепа - 2015

sevi99: Надето,информацията , която си получила може да е грешно.

3517 8
M

Уточнение за точка от СЕПП 2015

Mikki: Благодаря! Мисля, че открих отговора - чл.43а / Закон за подпомагане на зем. производите...

1662 2
V

Кога ще плащат застъпвания по СЕПП?

innainna: При мен затъпените площи с аренден договор с неповече от 0.5 дек на имот имам частично не...

16862 50
B

Съвет относно регистрацията като земеделски производител

tarpanova: Здравей! За 1250 евро се кандидатства само през 2015г. и до колкото разбрах вчера на разя...

9076 22
L

Обвързана подкрепа за протеинови култури - разяснения

vaskop: аз ще сея зеленчуци след като се позагуби люцерната,тази година и е трета,още две и ще я и...

1457 8
K

Неизплатени субсидии по мярка Агроекология

Здравейте! На 18.12.2014 разбрах, че има проблем с документите ми за субсидии по агроекол...

1119 0
D

Подаване на заявления за медоносни храсти и СЕПП

Прощавайте за въпроса, но сме нови в този бранш и досега не сме подавали заявления заподпо...

931 0
E

Изисквания към земя оставена под угар,съгласно зелените плащания-ЕНП

next: 150 дк минимум трябва да декларираш за да трябва да изпълняваш ЕНП, колегата го е написал...

7757 8
K

Ще има ли Натура 2000,нр1 и нр2 през новия програмен период?

Ще има ли Натура 2000,нр1 и нр2 през новия програмен период?

899 0
N

Регистрация на ЗП - има ли значение къде е земята

bibin: На анкетен формуляр си описваш имотите и отиваш в тая ОСЗ, където са имотите, за да ти сл...

1338 2
M

Младите фермери ще получават 25% допълнително по СЕПП

iulianbg: 16 лева ли ще е сепп? Да. И като добавиш зелените ще стане 30 и преразпределителни... Ще...

3423 4