Доплащане за първи 300 дка- кога ще има преводи?

• B
    Кога ще има пари ???
  • N
    I as imam ama po 1 lev na dekar vie po kolko imate kolegi
  • R
    i az imam prevod v DSK
  • V
    Днес са ми преведени презазпределителните
  • C
    И на мен днес ми казаха - до края на месеца!
  • I
    А за пасища дали ще изплатят парите сега или ще чакаме... след време
  • G
    миналата седмица ми казаха, че ще платят до края на тази седмица. А сега до края на месеца нямали пари. Над 10% от земеделците не е платено. Щяло да имало само още едно плащане за всички ,като съберели пари. Не знам от къде ще ги събират. Дано да ни преведат пари на всички и то скоро. ДФЗ
  • S
    В началото на Април изплатиха основната част от ПРП - по 12,38лв/дка. Остана да се платят застъпванията и Нед.слой и евентуално доплащане по около 1лв/дка. Няма да се учудя ако плащането се забави и след 30.06.2015г. Защото е мно-о-о-о-о-о-о-го сложно да се изчисли колко да се плати, по-скоро не им се дават парички...
  • I
    до края на месец юни ще превеждат пари по застъпени площи за първите 30 ха
  • G
    da predi 1 mesec
  • S
    Обещаха до средата на юни парите за първите 300 дка. при застъпвания а вечче сме 19-ти и ядец. Някой получил ли е нещо ?
  • M
    На мой познат който обработва 6 дка. Нива също не получи нищо по преразпределителните. На горещия тел. ми казаха, че е станала грешка и ще ги преведат но господ знае кога. Грешката не е в нас а в тях. По точно според мен нямаха толкова пари и затова изплатиха само на една част от нас.
  • C
    На мен ми казаха, че още не е изяснена схемата, по която се изчисляват застъпванията при първите 300дка, затова се бавят...
  • G
    и аз нямам превод нямам застъпвания по сепп са преведени парите.от София ми казват да чакам на много хора не е платено.До края на месеца щели да платят ако не платят да съм си търсил по съдебен път.Нямам никакви наказания през нито една година до сега работя 305 дк.Никой нищо не знаел да съм чакал.
  • V
    Има ли някой който ,да не е получил доплащането за първите 300дка ,защото аз нямам превод и се замислям ,дали няма някакъв проблем. От ДФ ми казаха да чакам....
  • M
    и аз имам някакви пари но са да речем ак оса по 12.38 за 40 дка от 75 .... дали защото ме бяха застъпили и още не могат да разберат че имам всички договори а "колегата" няма нито един договор и нито едно животно освен един катър

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

306 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

335 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

420 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

318 0