N

Проблем с хидравликата на фадрома Сандерсон 525

Injenerna_misal: Имаш ли цилиндри в задната част на стрелата, като на тази снимка? Ако имаш то маркучите...

3928 3
D

Машини за обработка на лешници - от бране до продажба

Драганов: Всичката необходима техника от засаждането, резитбата, химична и механична междуредова обр...

7616 3
V

Съвети за избор на челен товарач за ЮМЗ

velimirdonchev: Тоест каварненското недоразумение е по здрава машина? Аз имам да подравнявам тук там парц...

3233 3
N

техника за почистване на пасищата

: и да чистиш и да не чистиш решили са да те режат те режат, при мене идеални пасища ме отр...

1747 3
N

Препоръчайте ми производител на бензинови компресори

marian: няма такива братле поне аз незнам,купи си гинератор за ток 3кв 350 лв мноо са добри...

730 3
V

Семеотделяща машина за шипков плод. Моля за препоръки и съвети

verapetkantchin: Здравейте, много ви благодаря за отговора! Макар и късно, го видях - ще се насоча да питам...

4998 3
K

Как да настроя резачка за сено?

musssiii: Здравеи колега.Зависи каквае точно резачката.Може би трябва да обърнеш внимание на ножа ил...

2722 3
S

Калкулатор за вземане на решение при избор на азотна тор

shider12: Probvhte li go toz karbamit i dovolni li ste ?

2146 3
M

Къде мога да намеря резервни части за телескопична фадрома MATBRO TS-260

rmparts: RM PARTS EООД Ви предлага резервни части за MATBRO TR250, TS250, TS260, TS270, TS280 и др...

5179 3
M

Становища за не/допускане на земеделска техника до участие в жътвена кампания

iovkito: Цената на желязото в момента е 25 стотинки , няма да се вземат много пари .

3646 3
S

Съвет за механизация при косене на маточина

sofi9999: благодаря ви ,колеги , Необходимо е да уточня че става въпрос за прикачен и...

10611 3
A

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Шумен: Агрозах ЕООД-Шумен Захари Борачев Услуги със самолет и хеликоптер на цялата страна.

1372 3
V

Вадачка за картофи

kosa4: Нито едната от двете. Направени са от много слаб материал късат се гредите, и е жива мъка...

100332 3
C

Избор на сеялка

Kalin: Аз също мисля, че е много добра идея да разгледаш в базар. Няма смисъл да взимаш нова спор...

545 2
K

Шредер за почистване на пасища

kobolg: Колега rikii благодаря за линковете!Явно съм ги пропуснал в търсенето.

3088 2