Препоръчайте ми производител на бензинови компресори

• N
    Здравейте,колеги.Можете ли да ми препоръчате производител или доставчик на бензинови компресори.Благодаря предварително,със здраве.
  • M
    няма такива братле поне аз незнам,купи си гинератор за ток 3кв 350 лв мноо са добри и от там нататак купи и ел компресор по ефтино щи доиде един ел компресор от хубавите е 168 лв=520лв двете и си имаш и генератор тва е моя съвет
  • N
    За водолазни цели ще го ползвам, а и за боядисване на места без ток.Обръщам се към вас фермерите защото разбрах, че вие използвате такива компресори за подрязване на лозя а при комбайните се издухвало нещо. Доло в гърция гледах такива по полята ги суркаха сабираха маслини.
  • M
    закакво ще го ползваш че да искаш савет

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Отказ от Категория?

Здравейте колеги, бих искал да попитам дали мога да откажа категория която вече имам (ТВК-...

45 0

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

101 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

74 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

181 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

661 0