A

Съвет за избор на косачка.

mer: здравеи според мен роторна 1 .65 коси без забелешки и много бързо аз съм много доволен

1602 1
C

Проблем с бензинова градинска косачка.

Георги Добрев: Здравейте колеги Имам тревокосачка hecht 41s започна да работи на пресекулки и спря. Отво...

18691 5
M

Проблем с косачката - има ли решение?

Здравейте колеги. Моля за малко съвет, имам проблем с косачката. Тя е Българско производс...

1929 0
O

Помогнете да намеря дискова косачка KARAOVA

zdraveite kolegi intersuva me ot kade moga da sI zakupq diskova kosachka KARAOVA

1155 0
S

Ремонт на роторна косачка

Йохан: Имам проблем с роторна косачка surum 165 одарих в по голям камък и дисковете се въртят по...

4192 3
N

Проблем с балопреса К454 - помагайте

fermer29152: Колега, ролките уплътняват в шини. провери за неравномерно износване на тези шини. продава...

1792 3
G

Сламопреса - препоръчайте от къде да закупя

GOOD: бе колеги защо се занимавате с тези детски играчки,за един час 100 бали---------вземи си г...

2168 2
S

Помогнете да избера сламопреса

ivanfena: Фиксираната камера ако е влажен матеряла при балиране впоследстве доисъхва но балата се с...

5866 8
P

Сламопреса Claas Markant 55 - помогнете колеги!

Колеги, моля кажете ми как да регулирам дължината на лоста които свързва вързващия апарат...

1551 0
D

Защо мотофрезата ми пуши?

Петър: Здравейте, имам проблем с фрезата. Сменихме и днес маслото, но я препълнихме. В следствие...

12419 9
M

Роторна косачка - мнения и/или препоръки за закупуване

ekoalteodora: Можем да предложим роторна косачка на FPM Agromehanika Сърбия , с 3 или 4 диска . Поддържа...

9940 7
S

Клапани на 4-тактов въздушен двигател на косачка - тема в развитие

markoscbr: Здравейте,за дизеловия двигател не са ли малки тези хлабини 0,15 питам защото се интересув...

3348 2
S

Каква косачка да използвам - палцова или роторна?

sokola: какъв модел е твоята косачка колега, аз се спрях на celmak турска и другата седмица май ще...

15026 12
J

Дайте съвет каква роторна дискова косачка да си купя!?!

ognianchobanov: Има и китайски и български и западни и турски. Трябва да питам момчето дето му ползвам усл...

1372 1
N

Мнения за сламопреса Welger АP12K

tosho02: palen boklyk imam takava no kirgistan e po dobra i prabi po dobri bal

1391 1