J

Владимирец Т-25 - нужна ли е прищракваща муфа за кардана за прикачване на балопреса?

rosdim: Не всяка балопреса има но е желателно да си сложиш такъв кардан защото ако въртиш с тракто...

4318 6
B

Балиране - Владимировец да върти балервачка?

jijipz: Здравейте. Нека повдигна темата отново за Владимиреца. Има ли нужда от прищракваща муфа...

21962 39
P

Избор на балеровачка - споделете мнения от личен опит

skerzevi4: Колега, Здравей. . Не знам доколко си запознат със балопресите за да знам как...

1575 1
G

Избор на косачка - споделете мнения

gerana: Благодаря !

3704 4
M

Съвет за ремонт на Косачка BCS

Здравейте искам да си ремонтирам косачка бчс - триколка, бензинова, пише модел 20000. Проб...

2212 0
S

Помогнете да намеря майстор на балопреса фортшрит 454

ТЪРСЯ НЯКОЙ МАЙСТОР ОТ ПЛОВДИВСКИЯ РЕГИОН НА СЛАМОПРЕСАТА,ДА ДОЙДЕ ДА Я НАСТРОИ,КУПИЛ СЪМ...

120 0
L

Помогнете да намеря фирма със сервиз и части за Claas в Плевен и района

joro75: виж и този представител http://magy57.com/bg

1641 3
2

Помогнете при избор на дискова косачка

2118: Основно люцерна равен терен трактора е 25 кс и мисля да е 1.25 широка косачката.

1942 4
F

Може ли да се сложи брояч на балировачка Kirgistan

esiner: zdr te kolegi,moje li da mi kajete ima li v bg firma koqto predlaga fortchirtt [slamopresa...

1948 2
E

Части за сламопреса Welger AP 12 a

Добър ден счупих иглата на сламопреса велгер ар 12 а откъде мога да я купя или поръчам аз...

1669 0
R

Сламопресата к454 къса сезала на около 30 см след възела. Каква е причината?

kachakov: провери си ушите на иглите за остри ръбове

906 1
I

Въпрос относно долни дискове и ножодържачи за косачка Deutz Fahr KM2.17

stilnik: Защо не питаш е ИРИТРЕЙД? Там правят доставки за ДОЙЦ.

1544 2
R

Полска или турска косачка за Т-25

koko: Привет колеги! И аз имам същата дилеме "Турска или полска" за турските отзиви много, но з...

2690 8
A

Колеги, каква косачка да си купя???

koko: И аз съм се загледал в такива 195 см. Ще кося около 600 дка на година, като 250 от тях са...

22393 54