Споразумение за ползване на земеделски земи

  • E
    Здравейте, колеги! Бих искала вашето мнение по следния въпрос: Възможно ли е ползвател на земеделски земи, включен в споразумение, да прехвърли всичките масиви (имоти) на друго лице, което да се включи в кампанията по директни плащания - 2016? Благодаря!
  • A
    Принципно по процедура е възможно. Ако питате конкретно към днешна дата, не може. Подават се молба от двете страни и се изменя заповедта, но е до 15,02.
  • P
    Здравей, Няма как да се прехвърлят правни основания придобити в следствие от споразумение, което означава че не може и да се чертаят от друго лице. Това е по ЗСПЗЗ. Не знам коя алинея е точно, но съм сигурен, че е така. Може да прочетеш от чл. 37в нататък.
  • I
    Срокът не беше ли до 15-ти февруари ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

ЕС дава повече пари за зелени ферми и слага таван за парите за големите стопанства

Европейската комисия обяви, че предлага по-голям бюджет за земеделие през следващите седем...

110 0

Агроаптека

Здравейте, искам да попитам има ли някоя европейска програма, която финансира отваряне на...

52 0

Корекция на ОСП заради Ковид19?

Здравейте. От няколко дни се чуда дали няма да ни спрат/намалят/коригират Директние плаща...

92 0

6.4.1 - Услуги

Георги: Съжалявам ,че се подлъгах по тази мярка. Няма никаква информация и си загубих времето. За...

110 1

Някой успя ли да подаде заявление в seu.dfz или поне да го започне?

proba: Въпрос: Има вече новина и заповед: https://www.dfz.bg/bg/prescentar/novini/-2020-/ http...

301 3