Каква дискова брана да взема навестна или ...

• K
    Става въпрос за обработка до дърветата искам да направя. С трактор ЮМЗ съм от старите. тази брана е 2.20 и ме интересува по добр ли е навесния модел или не. От към натоварване и работа с трактора.
  • L
    Колега не пишеш какво производство ти е браната.Ако е БГ е ок,но турските и гръцките са лекички ще искат допълнителна тежест.Макар ,че БГ са по-тежички и отпред ще иска тежест особенно при наклон.За мен лично навесна е по-добре ако е само за дървета.Успех с избора

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ с круша Хардиева масловка

Имам круша от този сорт вече трета година след първата година листата започнаха да пожълтя...

19 0

Подмярка covid 1

petrov: Какво за втория прием? Мина и замина......преводи по сметките нямя!

132 1

Напукване на черешите

За поредна година овощарство се оказва пагубно за хората занимаващи се с него. Аз отглежда...

95 0

Съвет от опитни специалисти

Здравейте , искам съвет , понеже съм млад и зелен . Имам стара круша на около 50 години ,...

61 0

Гъсеница в почвата при лешниците

Здравей, колега: Не съм нов, от 6 години се занимавам с лешници и то доста сериозно, попадал съм на тази га...

134 1