Къде ще изкупуват гъба кладница?

• L
    Здравейте!rnМного сме младите фермери с проекти за гъба кладница, но малцина от нас имат пазар за продукцията .От 1 трупче излиза по килограм на вълна .Сега ги раздаваме на приятели, но напролет какво ще правим с тази продукция.Някой ако има тел. на фирми който изкупват нека ги сподели с нас .
  • D
    Здравейте, и аз се интересувам кой изкупува гъбата кладница.
  • I
    В кои сезони има кладница? Доколкото знам реколтата е лятото и ранна зима за по 2-3 месеца?
  • К
    Купуваме гъби кладница за износ на постоянна основа. Количеството е около 500 кг на седмица. Очакваме ценовото Ви предложение на артемиа маймунка маил точка бг с латински букви. Моля, да пишат само сериозни продавачи и производители.
  • H
    какви количества изкупуваш и някви цени за кладница да кажеш
  • R
    Изкупувам гъба кладница и печурка - качество за бланширане. Трябва ми целогодишно! 0887701551
  • M
    Митев....не злобей толкова....и между другото и аз взех едни пари и ти казвам ДГД ....и не ме интересува, че ще кажеш че сме измамници, а ти си най-работливия....Искам да се кефиш...
  • Лелелеее колко злоба има в българите....
  • M
    Нещо смешно ли има ?
  • M
    Здравейте!rnМного сме младите фермери с проекти за гъба кладница, но малцина от нас имат пазар за продукцията .От 1 трупче излиза по килограм на вълна .Сега ги раздаваме на приятели, но напролет какво ще правим с тази продукция.Някой ако има тел. на фирми който изкупват нека ги сподели с нас . Хахаха и взехте едни пари нали? Трябва малко мозък да имаш, като правиш бизнес , макар и в земеделието.... Така е чак ми е кеф как ще се почерпите с една студена вода с колегите си с ЧКЧ... Той колегата гои е написал ще храните червейте ама те не го ядат..... Айде живи здрави и фалирали......
  • A
    Имаме вече големи количества от гъбата. Дайте ни купувача и ще си помогнем взаимно
  • M
    Не тя е много лековита и няма да остане като биологичен отпадък за червеите. А и ние имаме предложения вече ,но са за много големи количества. Затова имаме намерение да търсим сериозни гъбари за сътрудничество когато му дойде времето.А тези който смятат да минат в био-земеделие много скоро ще ги потърсят тези колеги с червеите. ******************** За какви количества става въпрос?
  • G
    А кога ще му дойде времето.....
  • L
    Не тя е много лековита и няма да остане като биологичен отпадък за червеите. А и ние имаме предложения вече ,но са за много големи количества. Затова имаме намерение да търсим сериозни гъбари за сътрудничество когато му дойде времето.А тези който смятат да минат в био-земеделие много скоро ще ги потърсят тези колеги с червеите.
  • P
    Споко, ще я ядат калифорнииските червеи на "животновъдите" - че са повече от вас...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

350 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

429 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1084 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1650 2