сеялка SONMEZLER

• K
    какви мнения имате за тези сеалки,точна сеитба,равномерен посев,чупят ли се много?да не се като повечето турски еднодневки.благодаря
  • M
    Нещо любопитно за някои читатели който не го прочели до сега http://www.vsekiden.com/107657/yaaovgymod/
  • B
    Сортови семена Вардим - не си ли четеш личните съобщения???? Имаме и демонстрационни на 8 хил.лв
  • K
    Така е нови са хубави и здрави,аз търсех втора употреба,намерих 3 машини за по 5-6хил,лв ама като ги видях разбрах защо им е такава цената и се отказах да ги взимам,уш всеки казва като си вземеш нова машина 10 години напред нямаш ядове,ама тез май на 5-та издъхват,е разбира се че подръжката и експоатацията имат значение. Колега коя е вашта фирма,и пиши колко е цената нова с торовнасяне 6 редова.
  • B
    Здравейте! Малко късно се включвам, но искам да Ви кажа, че сеялките са перфектни! Старите ни клиенти почти не купуват резервни части за тях първите 2 години
  • R
    поне аз незнам за повече имам две такива с едната имах проблем сторбината но я изцерих успех
  • K
    Сеещият им апарат ми хареса,той май по някакъв италянски патент,всичките им модели ли са с два чистача или има и с повече.
  • R
    между другото са мн точни
  • K
    Дано да е така.
  • R
    всичко може взимаи я
  • K
    Натам отиват работите,доста машини видях и тази за парите си си заслужават. Да те попитам ако си работил с такава,как стой положението с торовнасящият апарат,на колко см го поставяя тора,може ли да се лавира много с нормите на торене,защото има някой сеялки три норми имат и тора почти остава отгоре на почвата,само дето името им че са с торовнасяне.
  • D
    Много са хубави тези сеялки нищто ,че са турски неса като другите както казваш еднодневки купи я добри са
  • K
    тез ямболските не бях ги мяркал до сега,добре изглеждат,доста работи й сложили,не можах да намеря колко стуват обаче,колегата ако знае да каже.Пък тез румънки "леки" машини са,с такава работим,нова я взехме преди дестина години,после и торовнасяне и сложих,много са капризни почвата трябва да е иделна малко кално почва да бере,малко сухо семето остава отвънка,караж по бързо колелото приплъзва,все сменяме втулки и оси и като им доде на ъкъла пак падат тез ветиги дето въртят диска,ама за мене най-голямата глупост която сам им направили са чистачите им,нищо не правят и понякога и пречат,и инжинера от завода да дойде пак няма да може да ги регулира,тъй че хич не ми ги хвали тез румънки ако искаш ела я взимай.За мойте машини и дка не се тревожи те по малко си растат
  • D
    Коко за земята и машините които имаш една румънска с торовнасяне ще ти върши идеална работа.Прости, леки и всяка секция работи сама за себе си.В АГРАМАШИНА ГИ ИМА 7000-8000 ЛВ НОВИ
  • G
    За мене нашенка от Ямбол си е най добрата според цената. [dalavera] http://www.sila-jsc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=61&lang=bg
  • K
    ще поогледам още малко и други машини,пък по нататък ако реша да взимам такава,ще ги вида тез бандити щом е такава работата 10000 без ддс нова.мерси все пак

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта