Реглаж на клапаните на трактор New Holland TM 190

• M
    Здравейте колеги интересува ме някои правил ли е клапани на такъв трактор.Трактора е със хидравлични компенсатори под повдигачите но има и болт отгоре.Интересува ме колко трябва да е луфта и дали компенсаторите трябва да бъдат источени.
  • L
    ТМ190 имат хронично заболяване точно в тези повдигачи,най-вероятно ще се наложи да ги смениш,но все пак съветът ми е да потърсиш компетентен сервиз,за да не стане по-сериозен проблем!
  • V
    Добре, нали ТМ190 е брат на МХM190. Мисълта ми, е че може би Римекс биха могли да помогнат, а и са ни близо. Също някой колега, който има опит с Кейс МХ 190...
  • N
    И ако се е наложило да демонтираш и монтираш главата пак ли е без реглаж на клапаните?
  • P
    колега тези клапани не се регулират болтовете са за реглаж ако смениш хидравличните повдигачи, аз съм заменил хидравличните повдигачи с обикновени защото хид правят много бели и съм доволен.
  • N
    Поздрави на гошето и утре ще потърся инфо по темата.
  • P
    да понякога стават такива обърквания хайде лека
  • P
    бях ти обещал да ти се обадя като идвам в ямбол но беше лошо времето и предпочетох да не идвам до елхово
  • M
    да точно така говорихме.
  • M
    благодаря за телефона,што се отняса до сервиза тук при нас само взимат парите и ношто не разбират.
  • N
    Колега със теб не говорехме ли преди време по тел?За твой колега ли ставаше въпрос или греша?
  • P
    да но сигурно ще му отговори на въпроса защото се занимаваше само с ню холанд и сигурно знае повече от нас
  • N
    Анимекс са много далеч за сервиз на ню холанд
  • P
    колега при автомобили с хидравлични повдигачи знам че клапани не се регулират но ти давам телефон на човек който до скоро работеше в сервиза на анимекс 0886505513
  • N
    не си прави експерименти.Съвета ми е първия път гледай как ги правят сервизните.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0