Крави и телета

• A
    Здравейте колеги, \r\nИскам да си купя крави или телета за домазлък. Кравите може да са и с млечно и с местно направление. Някои да знае някъде да се продават, на разумни цени?
  • M
    Хубави крави са вече почти не намираеми . 5 крави може да се намерят от някой който продава всичките си животни и се отказва от тях .Или от стари хора който имат 1 крава и не могат да я гледат , но искат много търсени и разходи . И при всички случай те съветвам ,ако намериш някъде крави да ходиш с ветеринар . Всеки гледа да те омагиоса и да ти пребута боклука . Внимавай и успех от мен .
  • N
    Колега,след като имаш 50 крави значи си наясно,че както и ти така и никой фермер няма да си даде 5 от хубавите животни, а ще гледа да се отърве от някоя ялова или за добра крава ще иска и доста добра цена.Аз например не бих дала 5 от най-добрите си крави независимо от цената,защото знам колко е трудно вече да вземеш добра крава,както и с колко труд се създава дабра крава. Желая ти успех в търсенето и не забравяй,че трябва да побързаш защото заявят ли се животните за 2012 едва ли ще купиш.
  • G
    Казах че все още се намират хубави крави от хорица които по една или друга причина са решили да се откажат.Но на куп не виждам кой ще те пусне в стадотоси даси избереш,ако има такъв то той ще иска дати пробута боклука
  • P
    браво но не си ге отбелязъл в профила си
  • A
    Imam 50 kolega
  • P
    какво смяташ да правиш с 5 крави колега
  • A
    Колега даи контакт в плевенско за 5 крави на едно място, или трябва да ги събирам?
  • A
    Колеги, няма значение каква порода са, ако имате за продаване споделе с мен,Аз знам 4е породстите животни си имат и цена. Бих желал да си купя 5 крави или телета от едно място на разумна за породата си цена, а не от 5 места да купувам по една крава. Очаквам предложения и на съобщения.
  • G
    При нас в плевенско все още се намират добри крави на цена около 1500лв
  • E
    kakva poroda tarsi6i na kakvi ceni
  • C
    kakvipo to4no kolega

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

78 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

208 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

188 1