отглеждане на МАГАРЕТА.предимства и недостатъци

• D
    Здравеите ,решил съм да гледам магарета,въпроса ми е бели ли да са или черни. от кои вид е повече рандемана на каима?
  • T
    куцо магаре ах лелеле.........
  • M
    Що не вземе един журналист да съчини една статия у некой по-така вестник,че видите ли месото им било еди какво си,а пък млякото лекувало еди що си и да видите цени на магарета.А,като завалят едни изисквания за соматични клетки,общ брой микроорганизми,като се спретнат едни кланични форми-не ми се мисли,какво поле за изява на научни работници.Тъкмо ще има и места за председатели на асоциации,ако некой още е мераклия и не се е уредил.Семенари,изложби,презентации.Голяма дейност за едното нищо! [dalavera]
  • E
    колега знаие6 ли на кое се вика БРАВО на мъжко магаре кадето ебе за6тото женското магаре стои и тарпи
  • D
    еи тея магарета им вземахте акъла...
  • S
    Иванов аз я имам тази книга и наистина пише и за магаретата
  • A
    Живи и здрави да сме, сега кобилата ми ще роди към Март, и като се разгони ще я водим на магаре, и може едно муленце да си гледаме
  • A
    ЗИМАШ СИ НЯКОЛКО КОНЯ, И ПОСТЕПЕННО И МАГАРЕТА, ЩЕ СИ ГИ ГЛЕДАШ В ПЛАНИНАТА, САМО ДА ИМА ПАСИЩА, ЗИМАТА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО В ОБОР,МОЖЕ И НАВЪН ДА ГИ ГЛЕДАШ - СЕНОТО НА ЗЕМЯТА, НО КАТО СТОЯТ НА ЕДНО МЯСТО И ИЗСТИВАТ(ИЗМРЪЗВАТ) зА КОНЕТЕ В ПЛАНИНАТА, ВЪПРОСА Е ДРУГ, ТАМ СИ СЕ ДВИЖАТ В ТЪРСЕНЕ НА ХРАНА, КАТО КОПАЯТ В СНЕГА. успех!!!
  • V
    абе незнам колеги ама имах едно магаре преди 10 години и не искаше да дърпа каруцата а комшията ми вика абе направиму една тъпанарка и ще тръгне е добре ама почна да ме кара да му правя и свирки.
  • S
    Dnes na Rakovski nai mladoto magare be6e 15 godi6no,ne 4e ima6e mnogo
  • L
    Бойко Борисов най добре знае как се отглеждат магарета.Попитай него.
  • C
    V interes na istinata v edin sait za ovcevadi se spomenava 4e za borbata s kojotite v USA nai-uspe6no se spravqt magaretata
  • C
    az imam edno 3god no ot 20 godini svikna s ovcete i ne marda
  • M
    Шегата на страна , но аз започвам да се замислям дали не може да се гледат магарета в гората и после да се колят мъжките да остава само 1 за разплод и месото да се продава дали ще има пазар ? За пашата също като конети спънати и няма къде да бягат . Само с това не съм се захващал .
  • M
    [:slap:] Как несъм се сетил досега--пролетта вдигам ЮМЗ-то на трупчета взимам 5-6 магарета и почвам с тех да работа ,няма масло да харчат нито нафта--нощем пасът ,денем в браздата
  • E
    http://www.youtube.com/watch?v=8vAziBDUqRA Ето един Марко за доене. [banan-kufee]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта