Разработване на земеделска земя

• L
    Здравейте, притежавам 10 дка. ниви 6-та категория в едно село, но тъй като цените които ми предлагат за покупка според мен са много ниски, а и местните арендатори не предлагат някаква нормална рента, се зачудих за вариант да ги засадя с нещо, което изисква минимални грижи, с което хем да не пустеят земите, хем да имам някаква полза от тях. Та, въпросът на който търся отговор е какво да засадя в тях, което да не изисква повече от едно, максимум 2 посещения месечно? Поздрави, Лъчезар
  • D
    Не се отказвай каквото и да насееш ще стане
  • Л
    Чисто приятелски съвет откажи се.
  • О
    Една оран и цената се вдига
  • N
    Хем да пръднеш хем да стиснеш нема как да стане. В земеделието трябва грижи познания и труд. Такива като тебе съм ги виждал много и краиният резултат е разочароващ.
  • Коноп
  • F
    Дай ги под наем бе философ, ако от тоя трънак ставаше нещо щеше да ри предложат и добра цена и добра рента! На мен как ми предлагат 2000 лв на дка
  • F
    Ламбени шишета!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Новата Система за електронно управление.

proba: За коя "нова система" говориш? Ако е seu.dfz Тя се ползва вече половин година. --Защо е н...

107 1

Земята ми се ползва без мое знание

Лили: Здравейте, за да няма ощетени собственици като Вас, а в същото време земята ви да не пуст...

484 2

Пазар за лавандулово масло

olympus: Къде е включването? Купува се евентуално само био, от другото си имат предостатъчно количе...

5987 20

Бял равнец

Здравейте съфоромци! Може ли някой да ми каже кога е най точното време за косене на белия...

305 0