P

Био растеневъдство ( съсипаха сектора )

iznerven: Така е докато си мълчим.На нас конкретно не ни платиха и зелените заради " грешка" в систе...

1090 1
S

Безсмъртниче-отглеждане.Новият хит сред етерично-масленните култури

БГ Ойл: КВС Агро България Имат сайт колега.

4793 1
K

Информация за производство на лавандула

sevtopol: колега, има много информация в интернет. Явно не ти се чете, постарай се малко, задавай ко...

2204 8
F

Позиция на БАБ

Във връзка с изразената позиция на БАБ, качена в БИБЛИОТЕКАТА на фермер.бг Това писмо е...

588 0
E

Био сертифицираща фирма- предложение

11: аз съм към Лакон и тая година нещо се мъдри с тях

3021 19

Пермакултура: Има ли бъдеще конвенционалното земеделие?

htz180limited: "Представете си живота си без инвестиции в препарати, торове, антибиотици и хормони." Н...

1600 1
B

Микробиологично БИОЗЕМЕДЕЛИЕ

biozemedelieINFO: Безплатен обяд няма. Биоземеделието в България е невъзможно.Лек ден и весело посрещане на...

1411 6
H

Продавам магарешки бодил

Продавам магарешки бодил в големи количества сух продукт, реколта 2016. За допълнителна ин...

25 0
D

Мента

Продавам биологична мента - лисна маса , прясна ,разсад . 0895202766

2013 0
N

Къде изкупуват полски хвощ?

Здравейте! На мястото където живея има запустяла нива цялата обрасла с полски хвощ, над 1...

1303 0
S

Цена на лавандулово масло 2016

Yavor11: Колеги да попитам,най-близо около кюстендил за дестиларна за лавандула?благодаря

29619 21
C

Търся са закупя био ечемик за сеене

Търся са закупя био ечемик за сеене 1 тон. Със съответните сертификати. Варна Антон...

48 0
A

Продавам разсад лавандула

Здравейте, продавам разсад лавандула. Произвежда се в карловския район. За повече ин...

138 0
S

Някой има ли подписан договор за тази година по Мярка 10?

fermerka68: имам подписан договор по мярка 10 за био люцерна. знаете ли по колко ще плащат

642 1
T

търся разсад лавандула

Здравейте колеги, търся да закупя разсад лавандула - Севтополис. Трябва ми за присаждан...

161 0