P

Заемни транзакции с лихвен процент от 2% годишно до избрания от Вас период

Заемни транзакции с лихвен процент от 2% годишно до избрания от Вас период. Нашите предлож...

46 0
S

Сеитба на маточина в комбинация с орехи?

Здравейте колеги, нов съм във форума и незнам дали точно тука трябва да си задам въпросите...

747 0
S

Мярка10

proba: Да, има! Но няма още по старата 214 - АК6 и АК7 , същите пак за борба с ерозията.

919 2
F

Мярка 11 биопчелари

Mitashkin: Може но подписваш деклерация,че ако няма достатачно бюджет няма да получиш нищо.

671 1
P

Био растеневъдство ( съсипаха сектора )

iznerven: Така е докато си мълчим.На нас конкретно не ни платиха и зелените заради " грешка" в систе...

1090 1
S

Безсмъртниче-отглеждане.Новият хит сред етерично-масленните култури

БГ Ойл: КВС Агро България Имат сайт колега.

4791 1
E

Био сертифицираща фирма- предложение

11: аз съм към Лакон и тая година нещо се мъдри с тях

3020 19
F

Позиция на БАБ

Във връзка с изразената позиция на БАБ, качена в БИБЛИОТЕКАТА на фермер.бг Това писмо е...

587 0

Пермакултура: Има ли бъдеще конвенционалното земеделие?

htz180limited: "Представете си живота си без инвестиции в препарати, торове, антибиотици и хормони." Н...

1598 1
B

Микробиологично БИОЗЕМЕДЕЛИЕ

biozemedelieINFO: Безплатен обяд няма. Биоземеделието в България е невъзможно.Лек ден и весело посрещане на...

1410 6
H

Продавам магарешки бодил

Продавам магарешки бодил в големи количества сух продукт, реколта 2016. За допълнителна ин...

25 0
D

Мента

Продавам биологична мента - лисна маса , прясна ,разсад . 0895202766

2013 0
N

Къде изкупуват полски хвощ?

Здравейте! На мястото където живея има запустяла нива цялата обрасла с полски хвощ, над 1...

1302 0
C

Търся са закупя био ечемик за сеене

Търся са закупя био ечемик за сеене 1 тон. Със съответните сертификати. Варна Антон...

47 0
S

Някой има ли подписан договор за тази година по Мярка 10?

fermerka68: имам подписан договор по мярка 10 за био люцерна. знаете ли по колко ще плащат

640 1