I

С какво може да се тори и пръска биолюцерна?

APAgroBioFarm: Ториш и пръскаш с биотор

721 1
P

Био растеневъдство ( съсипаха сектора )

iznerven: Така е докато си мълчим.На нас конкретно не ни платиха и зелените заради " грешка" в систе...

1090 1
F

Мярка 11 биопчелари

Mitashkin: Може но подписваш деклерация,че ако няма достатачно бюджет няма да получиш нищо.

672 1

Пермакултура: Има ли бъдеще конвенционалното земеделие?

htz180limited: "Представете си живота си без инвестиции в препарати, торове, антибиотици и хормони." Н...

1600 1
K

Отглеждане на лавандула

kosa4: Айде де никои ли не отглежда в София област ???

1045 1
M

Моля за съвет - контролиращ орган био

Konstantin2: Мммм лошо колежке,явно си за първа година,но предварително не ти ли обясниха процедурите...

1267 1
G

Изкупуване на сушена манатарка

Наталия Кирилова: Имам 4 кг изсушени манатарки реколта 2020г.,къде ги изкопуват?

3806 1
C

Пчеларство и Агроекологията.

Фермер: Сетила се мара да се побара. Колега те окрадоха бюджетите по мярка 10 и 11 за две години,...

303 1
S

Някой има ли подписан договор за тази година по Мярка 10?

fermerka68: имам подписан договор по мярка 10 за био люцерна. знаете ли по колко ще плащат

642 1

био регистър

ПешоБиото: Така така, накрая ще се окаже, че пак биопрозвидотелите не сме разбрали. Не четем и въобще...

151 1
B

Разсади за билки

DeliyskiNikolov: Здравейте, продавате ли разсад за бял равнец сорт Проа. Бихте ли дали съвет за отгле...

195 1
G

Коментирайте 5 годишния противоерозионен план по Мярка 10 Агроекология и климат

Здравейте колеги. Интересува ме разработване на 5 годишния противоерозионен план по мярка...

1699 0
H

Създаване на градина на принципите на био земеделието

Здравейте, с група приятели и активисти от Варна сме решили да обработваме парче земя в бл...

846 0
D

Мента

Продавам биологична мента - лисна маса , прясна ,разсад . 0895202766

2013 0
I

Био-Хумус

Здравейте. Отглеждам Червен Калифорнийски Червей с цел производство на био-хумус.Селекцият...

100 0