G

Как да включа нива като угар по агроекология?

GOOD: колко е субсидията поо агроекология за сливи и колко декара трябва да имам

1201 1
B

Национален Протест Срещу Запалването на Добруджа

Mitev: Ти не си в ред ! Аман от платени драскачи, влюбени в енергозависимостта ни от Русия! Взе...

150 1
M

Влияние на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1273 0
M

Казус с БИО ХЕЛАС по агроекология мярка 214

Здравейте, отглеждам 18.50 орехи Бенефициент по мярка 214 от 2012 год. имах договор със се...

2118 0
F

Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието

Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието Обучението е дв...

2270 0
A

Съществували зараза по овощните градини, пренасяна от горите?

Колеги, допитах се до един местен агроном дали мога да си създам сливова овощна градина...

1199 0
M

Анкета относно влиянието на климатичните промени върху селското стопанство

Здравейте, може ли да помоля собствениците на ферми да изразят мнение в анкетата по -долу...

1193 0
D

Къде да търся центрове за задължителното обучение по Агроекология в Пловдив?

За първи път имам подадена Агроекология /2015/ и Био. Ще ме упътите ли къде да търся цент...

998 0
J

Биологично лавандулово масло

Къде отиде пазара....? Предлагам високопланинско биологично лавандулово ласло от сорт Дру...

47 0
Q

Фотоволтаични панели в стопанството

Някой инсталирал ли е фотоволтаични панели в своето стопанство или овощна градина? Как се...

475 0
S

Рози

Продаваме венче листчета от маслодайна роза - сушени. 700кг при цена 43лв/кг Тел. 0898 52...

42 0
S

Отворете си очите! Защо измират пчелите и хората...

Нещо потресаващо открих във форума на Зелените!rnСпоред мой приятел, от както България вле...

1369 0
S

Приложение на агроекологични мерки от ПРСР

Здравейте, колеги! Правя проучване за приложението на агроекологични мерки с научно-изсле...

1169 0