Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието

• F
    Базово обучение по проблеми на опазване на околната среда в земеделието\r\n\r\nОбучението е двудневно и съдържа следните модули:\r\n1. замърсяване на почвата и водата с пестициди,\r\n2. основни типове почви в Североизточен регион и агроклиматично райониране\r\n3. начини за подобряване състоянието на почвата чрез осигуряване на подходящите хранителни вещества, структурни подобрения и ефективно напояване\r\n4. подобряване условията за местната флора\r\n5. управление и подобряване качеството на водата чрез ограничаване на количествата пестициди\r\n6. начини за подобряване и поддържане на ландшафта в района\r\nЦената на обучението е 25 лв.\r\nЗавършилите ще получат сертификат.\r\n\r\nДобри земеделски практики\r\n\r\nОбучението е двудневно и съдържа следните модули:\r\n1. правила за добра земеделска практика с цел опазване на водите от замърсяване с нитрати\r\n2. оптимално използване на пестициди за растителна защита\r\n3. правила,препоръки и програмата от мерки по отношение на замърсяването с азот на подпочвените води от органични източници\r\n4. добри земеделски практики в България и ЕС\r\nЦена на обучението-25 лв.\r\n\r\nЗавършилите ще получат сертификат.\r\nЗа информация и записване можете да се обадите на тел. 052 602 314; 0878 724745 или да пишете на e-mail: [email protected]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Норми за варуване???

Jorkata79: Здравей колега, намери ли информация за норми на варуването тъй като и аз имам същия кисел...

2208 3

Плащане по мярка 214 за 2016 година

не разбрал: някаква информация за мярка 10 и 11

300086 167

Кога ще получим уведомителни писма по Агроекология ?

proba: Няма пари за мярката! Проектите са резюлирани, но чакат от МЗХ, да решат, ще има ли пари...

4673 13

Къде да търся центрове за задължителното обучение по Агроекология в Пловдив?

За първи път имам подадена Агроекология /2015/ и Био. Ще ме упътите ли къде да търся цент...

928 0

Казус с БИО ХЕЛАС по агроекология мярка 214

Здравейте, отглеждам 18.50 орехи Бенефициент по мярка 214 от 2012 год. имах договор със се...

2016 0