C

Регионална пчеларска среща на 7.07.2010 в Шумен

: Не беше ли св. Харалампи защитник на пчеларите? Не че няма нужда и св. Прокопи да помага....

943 2
E

Производство на пчелни майки

kchausheva: Здравейте .От скоро имам пчели и искам да се пробвам да си направя пчелни майки .Ако може...

3776 1
B

Прибирайте пчелите! Започват масово пръскане срещу комари поради нодуларен дерматит

didoiluba: http://www.fermer.bg/%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%87%D0%B5%D...

87645 1
K

Кошери - дълбоко дъно

ecoworld: Приятел ако искаш направи темата общ чат за пчели,мислех аз да правя но не направих,по тво...

8982 1
R

Пчели и направен от тях далак

veselin_chavdarov: Вечер по здрач подлагаш преносимото сандъче и режеш далака после го изсипваш в кошер с 3-4...

1494 1
8

Не разбирам още толкова много по пчеларството и

Accord: Започни с изучаване на правопис...

146 1

Какви са изискванията за пчелин?

Здравко: Здравей! Тук можеш да прочетеш полезна информация - https://www.naas.government.bg/bg/...

611 1

Идеи за защита на кошерите

Трифон: Преди време четох за един кошер , който беше снабден със защитна система. Май го представи...

427 1
C

Какъв е добивът от един кошер за сезон?

john_deere: има ко6ери от които мойе да изкара6 50 кг мед ь 4 лв смятай но има ко6ери и са не6то подон...

1083 1
C

Колко е добивът на мед от кошер при добра и при лоша година?

Lazarov: Цецко добива е относителен, срдния добив при мен от стационарен кошер в балкански раион е...

3219 1
R

Споделете техники за направата на сушилня за пчелен прашец

Здравейте колеги някои може ли да ми помогне с изработката на сушиля за пчелен прашец мер...

2431 0
C

pchelari pomognete

iskam da stana pchelar no nqmam nikakav opit i ptaktika v zanaqta nqkoi ot vas oko moje da...

999 0
8

Грижа за отвотките

добар вечер един човек ми праи отвотки че аз незнаех как се прават бихтелими казали без пр...

1428 0
8

Грижа за отвотките

пчелни маики ми трябват бихтелими казали откаде да си намера

1526 0
M

Пчелин на общинска земя

Добър ден. Има ли някой колега ,който да знае как стой въпроса с чл.11 от ЗП. Интересува...

2189 0