D

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

polok: Не го лъжи момчето, търговците в Бургас купуват стоката си от Полша , и ориентацията му за...

380496 3
L

Мярка 6.3 - според вас колко точки ще събера и ще мога ли да кандидатствам?

HORNET: смятай с калкулатора http://finansirane.eu/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1...

5064 2
A

Старт на лавандулови насаждения

Canko Stanev : 7 хиляди ? Не мислите ли , че са малко тези пари ? Като се има напредвид трактор , култива...

6254 7
B

Мярка 6.3 - Въпроси и отговори

Accord: Абе реално се облагат 40% от сумата с 10% данък, което са 600 евро данък на цялата сума.Не...

191971 185
L

Съвети за тикви - субсидии и производствени разходи

Uvas: http://www.fermer.bg/други-зеленчуци-fcat362.html Пичове, мързи ви да си потърсите информ...

2504 1
S

Търся информация и съвети за стартиране на агробизнес

Stanislav5586: Моят съвет е за сега да оставиш земята да я работи друг с едногодишни договори за наем,так...

2320 7
D

Къде да търся информация и съдействие за стартиране на агробизнес?

Stormstriker: Съвети в земеделието правят абсолютно безплатни проектите по Млад фермер. Потърси офиса за...

2047 1
K

Круши интензивно производство - споделете съвети

Bigaro: Задължително подпорна конструкция,макар попската да е с по здрава присатка и силна дървеси...

2791 3
D

Съвет за започване на микро плантация от Пшеница/ Ечемик

Dimitrova2013: Аз сях две години лимец. Сега ще сея кориандър, но не смятам, че ще му е добре на слаби по...

2190 2
P

Кредит за отваряне на животновъден обект - въпроси

htz180limited: ДА БРАВОО КОЛЕГА ИМОТА МИ СЕ НАМИРА В ВЕГАС (КАК ПОЗНА?) СТРУВА ЕДИН МИЛИОН И ПОЛОВИНА...

4318 20
G

Споделете съвети и личен опит при стартиране в животновъдството

htz180limited: Освен нормативната база проучи и пазарите за всяко.За съжаление сегашната обстановка не е...

4425 4
I

Бихте ли ми препоръчали човек или фирма за изготвяне на проект

adriana: Кой фалира? Консултантът ли?

4941 10
I

Въпрос относно кандидатстванетъо по млад фермер

syfury: Приемът по Млад Фермер за тази година приключи. Не е ясно още дали ще има втори прием през...

2884 2
M

Стартиране на бизнес с червени калифорнийски червеи - как да започна?

Marista: При липса на други точки , в наредбата ясно пише , че няма да се разглеждат проекти с под...

4323 9