S

Помогнете с информация относно кандидатстване в сектор овцевъдство

mborisov81: За новите програми за сега само слухове и подхвърляния. До колкото знам се очакват началот...

2054 7
B

Бизнес съвети за млади фермери

businessplan:

2816 7
M

Помощ относно европроекти - споделете информация

mikomen: Както казах в началото става въпрос за засаждане на бадеми и лешници има ли изискване за м...

3239 7
N

Ще има ли окончателно решение по 112 и 121

naiss: Междодругото по въпроса за субсидиите за зърнопроизводството - аз работя още от когато не...

1929 7
I

Началото на един млад фермер - съвети и компетенции

Mmarinov: Извинявам се , че не пиша малко по темата , но искам да попитам мога ли да кандидатствам п...

7461 7
T

Информация относно изграждане на свинеферма?

ivostiil: Здравей колега, можеш да кандидатстваш по подмярка 4.1 която се очаква да стартира 07.2016...

2911 6
E

Засаждане на градински домати - отстояние

vesito: колко декара е минимума за засаждане на домати по евро програмите и въобще как стоят нещат...

15661 6
A

Проверка за окомплектованост на проекта на ниво ОПСМП

Alipiu: Ами на мен ми казаха следното преди 2 дни: " Незнам, не мога да ви кажа, нищо още не се зн...

2851 6
V

кандидатстване по ПРСР - плащане на консултантска фирма

Marista: Нормалната работа изисква адекватно авансово заплащане преди одобрение на проекта. Има ра...

1398 6
M

Телефони на разплащателна агенция

: Няма публикувана актуална сплавка за текущо състояние на поректите от 4.11.2010 на сайта н...

2449 6
K

Съвет за проект по мярка 121

kokay1: Беше на 29.10

1186 6
P

От днес се приемат Заявления за подпомагане по мярка 112 от ПРСР

Ramzi: едната уловка,не трябвало да са минали 14 месеца от регистрацията на животновъдния обект,н...

1379 6
D

Субсидии за овце - имам въпрос,колеги

doraa_1974: Договорите трябва да са готови според мен.При нас казаха след 12.05 да отиваме в разплащат...

3430 6
M

Някой занимавал ли се е с Мярка 8.1 - помогнете колеги

kamitypp: Здравей, аз се интересувам от тази програма. Минало е доста време, а намери ли нещо? Канди...

10017 6
B

Помогнете със съвет относно орехова градина и мярка 112!

gan4o: минеш ли 14 месеца от регистрацията вече не си млад ,ушлайфал си се и не може да кандидатс...

3047 5