M

Къде да търся информация за европроекти и субсидии за начинаещи земеделци?

iovkito: fermer.bg , dfz.bg , НССЗ . От тези места ще научиш каквото ти трябва.

1702 1
I

Споделете подходящи програми за пчеларство за увеличаване на кошерите

Mkostov: Здравей, колега! Бях на Аграта и в палата №2 имаше презентация за нас пчеларите за мярк...

10071 1
A

БЕЗПЛАТНИ СЪВЕТИ ПО ПРОГРАМИ

ЗДРАВЕЙТЕ, ако имате въпроси или затруднения по някои въпроси относно правила, еврофондо...

111 0
P

Калифорнийски червеи-въпрос

Koky: Здравейте,нов съм във форума и искам да се занимавам с калифорнийски червей и затова искам...

1810 3
R

Кога ще има второ плащане по мярка 112?

Ако някой знае нещо по въпроса с 2рия транш по млад фермер, койт се бави, а 3 месечния сро...

1039 0
C

Има ли някаква нова имформация относно мярка6.3

colonago: Колеги,ако искате да обменим информация по 6.3 Така наречената програма за Планински район...

5219 12
S

По коя мярка да кандидатствам с цел оптимизация на производството ?

Emofermer: Колега, мярката е 4.1 http://www.fermer.bg/files/1/Naredba9.pdf Това е старата. Мож...

766 1
S

Споделете мнения и опит при кандидатстване за субсидии за Сливи ??

Sv9: Ама прав е colonago,Sv9 да вземе малко да чете и се ограмотява! Той кво иска сега-някой д...

2649 4
C

Въпрос относно стандартен производствен обем по Млад фермер

colonago: лагодаря за таблицата, но дали е окон4ателна или е само проект

1318 1
S

Информация за евро проекти -споделете линк

здравейте може ли да ми дадете линк за евро проекти където да пише за определени реколти к...

1587 0
M

Въпрос относно Висока Природна Стойност 1 по Мярка 214

Колеги някой получил ли е субсидии по М214 ВПС1 .Преди нова година нищо не получих а глед...

629 0
A

Информация по земеделски европейски програми

Здравейте, ако някой иска да попита може да позвъни на +359 88 22 13 891 за кандидатст...

154 0
M

Може ли да кандидатствам по мярка 4.1 за изграждане на нова модерна ферма?

ognianchobanov: Е това вече не го зная колега. Но зная, че в твоя случай може да има интегриран проект по...

1654 3
M

Информация относно мярка 4.1

Здравейте, някой може ли да ми даде информация/съвет за мярка 4.1. Баща ми има говедовъдна...

15 0
B

Кога се приемат документи по Мярка 4.1?

burdi_87: ок благодаря

1441 4