E

ТъРСЯ ФИРМА ИЛИ СВРЕДЕЛ

Търся фирма или свредел-СВРЕДЕЛ (ЯМКОКОПАТЕЛ) ЗА ПРОБИВАНЕ НА ДУПКИ имам трактор на който...

190 0
S

Сенообръщачка за джип

Здравейте. Името ми е Страхил Ал. Василев, от района на гр. Самоков. Можете ли да ме посъв...

1463 0
P

GPS навигация за трактор

GPS навигация за всички модели руски и западни трактори, очертаване в ИСАК,работа с shp фа...

485 0
S

фреза с автоматично - отклоняваща секция и мулчер (шредер)

Здравейте колеги. Трактора ми е 30 к.с. Интересвам се за обработката на овощна градина от...

127 0
H

От къде да намеря ресор от РСД-4

Колеги ,скъса се горният лист от ресора на РСД-4 и се чудим как да го правим и какво да пр...

962 0
P

Машина за поставяне на найлон

Колеги извинявайте, от Стара Загора съм. Някой знае ли в района дали има машина за поставя...

1844 0
A

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

234 0
A

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

278 0
E

Въпрос относно хрaнене с фурaжорaздaвaщо ремaрке

Здрaвейте, колеги имaм фермa с 110крaви и нaскоро си купих фурaжорaздaвaщо ремaрке модел...

842 0
L

Каква е тази водна помпа - \\\" Първи Май 3\\\" Трявна?

Здравейте, някой може ли да ми даде информация за тази турбина, какъв мотор й трябва и няк...

2158 0
I

Какъв доилен агрегат да избера?

здравейте колеги можели да ми препорачате марка доилен агрегат и оринтировачна цена трява...

1719 0
A

Колеги трябва ми ето това нещо,което е от стара доилна зала

Здравейте ,трябват ми ето такива ръчки . Работят с вакум и са от стара доилна зала. Който...

1205 0
C

Съвет кой да изчисти 7 декара с мулчер

Търся да взема под наем или някой да дойде да изчисти около 7 дка изоставено лозе край Пле...

883 0
R

Потопяеми помпи за кладенец

Здравейте ! Каква потопяема помпа за кладенец ще ми препоръчате ? Кладенеца е дълбок 13м в...

2314 0