Z

Някой да предлага услуга - дълбока оран в общ. Ветрино?

Ако някой предлага тази услуга, а също и има под ръка свредел за трактор, моля, да ми пише...

88 0
M

Преобразуване на дискова брана с пияно колело в прикачна - споделете опит

Колеги някой преобразувал ли е дискова брана с пияно колело в прикачна.Ползват ли се готов...

2277 0
V

Турся плуг за ЮМЗ 2х35

Здравейте колеги, От доста време търся в интернет плуг 2х35 за моята машинка, но не намир...

194 0
K

Дисков нож за плуг

Търся дисков нож за плуг (Niemeyer ) , може и да не е точно за модела аз ще го приспособяв...

219 0
V

цени на дискова брана БД 2,20 втора ръка

Колеги, ще се радвам ако някой може да ме ориентира за цена на дискова брана БД 2,20, от т...

2140 0

Дискова брана

Здравейте колеги.Търся навестна дискова брана от 2 метра до 2,50 с валяк .

197 0
A

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

2778 0
F

Въпрос за дискова брана за малогабаритен трактор

Здравейте,колеги!Имам трактор 19 к.с. който тежи 1020 кг. и искам да му всема дискова бран...

744 0
T

продава тела за плуг за далбока оран

телата са перфектни и са на изгодна цена

1253 0
Q

Дистрибутор на селскостопански части

Здравейте, аз съм младо момче от Гоце Делчевско село.В моят регион масово се използват сел...

1219 0

Лехообразувател/загърляч за сладка царевица

Здравейте, "колеги" ! Колеги е в кавички, защото се занимавам със земеделие от 2 години и...

200 0
A

Окопен култиватор Раломекс- 6 редов с торовнасяне.

Окопен култиватор Раломекс- 6 редов с торовнасяне. Култиваторът е работил 2000 часа. Цена...

155 0
H

Как да избера качествена мотофреза?

Здравейте! Имам за задача да събера няколко реални оферти за покупка на 5 броя мотофрез...

2736 0