Мнения, за мотофреза Belini B-115

• A
    Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам такава техника. Ще бъда много благодарен, ако получа вашето мнение за тази марка. Ще се радвам, да ми помогнете, при избора на мотофреза. Цена до 1000лв, мощност от 7к.с. Благодаря предварително. 😀

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

127 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

117 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

1363 1

Въпрос за дискова брана за малогабаритен трактор

Здравейте,колеги!Имам трактор 19 к.с. който тежи 1020 кг. и искам да му всема дискова бран...

558 0

Дискова брана Паллада 3200

nn: В нашето стопанство работим с такава брана, 4 метрова. Браната има много недостатъци. Ос...

934 1