Y

присаждане на лози на зелено

Моля,дайте някакво инфо за присаждане на лозите на зелено

3824 0
N

продавам грозде мерло и бели винени

продавам грозде мерло и бели винени реколта 2014г, големи количества в отлично състояние ц...

111 0
B

продавам гроздова ракия

продавам гроздова ракия 48-50градуса. 0889516303 0889719148

123 0
N

продавам грозде мерло и бели винени

продавам грозде мерло и бели винени в големи количества и в отлично състояние реколта 2014...

50 0
S

създаване на ново десертно лозе

До сега съм отглеждал лозе само за лично ползване .Основно винени сортове.Искам да засадя...

2883 0
A

Избор на сорт грозде - дайте мнения и препоръки!

Колеги, тази година рано на пролет съм решил да си създам едно лозово насаждение ,около 3...

1666 0

проблеми с вредители

Последните 2-3 години започнаха да се появяват изглеждащи като яйца на някакъв вредител въ...

112 0
I

Торене на лозя

Здравейте, Искам да торя лозето(памид) с калиев сулфат и суперфосват. Двата тора са грану...

150 0
E

Помощ за избора на лозички

Здравейте! Имам двор и искам да посадя десертни , студено устойчиви лози за домашно хапван...

2734 0
4

продавам грозде-шевка и памид

продавам грозде-шевка и памид

40 0
N

продавам грозде

продавам грозде мерло бели винени и десертно в големи количества с перфектно качество и съ...

50 0
N

prodavam grozde

prodavam grozde merlo beli vineni i desertno bolgar v golemi kolicestva s perfektno kacest...

47 0
M

запитване

нямам опит в отжлеждането и грижи за лози - мисля са различни сортове , винен и десертни ....

164 0
N

продавам грозде

продавам грозде мерло бели винени и десертно болгар в големи количества с перфектно качест...

77 0
N

продавам грозде

продавам грозде мрло , ркацител ,димят + десертно болгар с перфектно качество в големи к...

1000 0